Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„Kaip parduoti vertę?“


Sveiki,

 

Kadangi 19 metų dirbu pardavimų srityje ir konsultuoju įmones, manęs dažnai klausia patarimų pardavimų didinimo tema:

 

  • Kaip efektyviau paskirstyti pardavimo pastangas, kad optimaliomis pastangomis pasiekti didžiausius pardavimus?
  • Kaip parduoti vertę, kai visi nori kalbėti tik apie mažiausią kainą?
  • Kaip išlaikyti esamus klientus, kad jie nuolat būtų patenkinti ir bijotų pagalvoti apie išsiskyrimą?

 

KAIP PARDUOTI VERTĘ?

 

Pirmiausia reikėtų nustoti kalbėti apie savo produktą ar paslaugą ir prakalbinti klientą apie jo poreikius ir aktualias problemas. Tik suradę nepatenkintų poreikių ir pasiūlę sprendimus parduosite už didesnę kainą nei konkurentai. Žinau, kad ne visi klientai nusiteikę atvirauti, bet tam ir reikalingi pardavėjo įgūdžiai: gebėjimas sukurti pasitikėjimą, prakalbinti, naudoti tinkamus klausimus, valdyti pokalbio eigą.

 

Pasakojimas apie produktą - nėra pardavimas. Pardavimas - įtakos darymas, o geras pardavėjas nepardavinėja - jis sprendžia problemas. 

 

KAIP TAPTI TOKIU PARDAVĖJU?

 

Išsamiai ir aiškiai į šį ir kitus klausimus atsakymus gausite praktiniame dviejų dienų seminare  “Aktyvus pardavimas”. Tai labiausiai laiko ir reikliausių klientų įvertintas ir nušlifuotas seminaras, į kurį priimsime tik 12 dalyvių, kad kiekvienas būtų išgirstas ir išgirdęs.

 

KVIEČIU REGISTRUOTIS tiek naujus, tiek didžiulę patirtį turintinčius vadybininkus ir jų vadovus į seminarą "Pardavimo meistriškumas". Programą ir registracijos sąlygas rasite čia >>

 

PASIŪLYMAS VADOVAMS. Jei turite daugiau, nei vieną pardavimo vadybininką - registruokite į seminarą tris ir aš juos apmokysiu už specialią kainą.

 

Užduoti klausimus ir registruotis galite paskambinę telefonu +370 609 97856 arba parašę žinutę adresu info@lyderyste.lt

 

GARANTIJA Jei nuspręsite, kad seminaras nepateisino Jūsų lūkesčių, grąžinsiu Jūsų pinigus 3 dienų bėgyje ir neužduosiu klausimų.

 

P.S. Būsiu dėkingas, jei pasidalinsite nuoroda į šį puslapį su savo aplinkos žmonėmis, kuriems ši informacija gali būti aktuali.

 

 

 

 

 

Dalyvių atsiliepimai apie seminarą  "Pardavimo meistriškumas":

 

"Atvirai - teko dalyvauti seminaruose tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Turėjau stiprių ir "galingų", kur rodėsi, kad gauti daugiau info ir apmokymų - "neįmanoma". Šį stereotipą sulaužė Jūsų seminaras, už kurį Jums tariu didelį AČIŪ!"

 

Tomas Vaičulis, UAB "Adampolis"

 

"Seminaras ne tik įkvėpė, bet ir sužadino prislopusią energiją siekti to, kas atrodė nepasiekiama, tik įsivaizduojama, privertė pakeisti požiūrį į daugelį dalykų, tobulėti, siekti visiškai eliminuoti savo silpnąsias savybes. Įsitikinau neginčijamai, kad mokymasis - tai gyvenimo ir meno dėsnis! Šio seminaro dėka iš naujo atgimęs entuziazmas, veržlumas, sustiprintas pasitikėjimas savimi neabejotinai leis pasiekti trokštamų rezultatų darbinėje veikloje ir ne tik joje…" 

 

Jolita Norbutaitė, AB “Vilkyškių pieninė”

 

"Puikus seminaras.
Jame supratau, kad pardavimo procesas yra tikrų tikriausias menas. O jame išsakytos ir paliestos temos pastatė manyje pamatus dirbti su savimi ir siekti geresnių rezultatų." 

 

Vaclovas Žusinas, UAB “Strėlė industial”