Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

ATSILIEPIMAI

Paskaitykite, ką apie mano vedamus mokymus rašo klientai. Tikiuosi, kad klientų atsiliepimai padės Jums susidaryti aiškesnį įspūdį apie mokymų patirtį ir naudą. Gal klientų tarpe sutiksite pažįstamų veidų. - Darius Čibonis

Mokymai skirti darantiems, bet nežinantiems, ar tai daro teisingai. Šie mokymai viską sudėliojo į stalčiukus, lieka tik dirbti. O nedarantiems - puikus startas viską pradėti nuo pirmo žingsnio.

Domantas Bražinskas
UAB "Greita spauda" pardavimų vadovas ("vadovavimas pardavimo komandai")

Ačiū! Seminaras labai patiko. Išgirdau daug naudingų patarimų, kurie pravers mano kasdieniniame darbe. Jau nuo pirmadienio pradėsiu taikyti su savo komanda.

Visos žinios labai reikalingos, nebuvo temos, kuri pasirodytų neaktuali. Abi dienos buvo produktyvios.

Simona Joniškienė
"Lotos Pharma" UAB, Produktų grupės vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Seminaras buvo ypatingai įdomus. Suteikė didžiulį suvokimą savo klaidų, kurias darau kaip vadovas. Seminaras labai motyvuojantis, atsirado noras keisti požiūrį į darbą, į darbuotojus. Informacija buvo pateikta labai suprantamai ir aiškiai.

Laura Dragūnienė
UAB "Litradės mažmena" regiono vadovė ("Efektyvus vadovavimas")

Darius padėjo man sistemiškai iš naujo įvertinti visus proceso etapus, pasiruošti neišvengiamoms pardavimo stadijoms, identifikuoti proceso dalyvių tipažus ir įtaką rezultatui. Teorinę medžiagą lengvai susiejome su aktualiomis situacijomis realybėje. Esu įsitikinęs, kad tai padės pagerinti mano įgūdžius pritraukiant ir sėkmingia dirbant su didžiausiais klientais.

Tovaldas Aleknavičius
UAB "LT Interior" vadovas

Džiaugiuosi sudalyvavęs seminare, gavau gerų patarimų, metodikų ir kolegų patirčių. Taip pat galimybę praktiškai panaudoti pasiūlytas metodikas bei puikių patarimų ir pasiūlymų. Turėjau galimybę peržvelgti ir kritiškai įsivertinti savo taikomą praktiką.

Marius Vybornas
UAB "Trelo" serviso vadovas

Išgirdau dalykų, kurių tikrai nežinojau. Patiko sutrauktas, konkretus metodikų ir taktikų išdėstymas. Teorinių ir praktinių užduočių balansas labai geras.

Vilija Kaminskaitė
UAB "Baltic Transline" Vakarų Europos skyriaus vadovė ("Profesionalus klientų aptarnavimas")

Mokymai tikrai aktualūs šios dienos tematikai ir greičiausiai kuo toliau tuo bus aktualesni.
Norėjau įsitikinti ar tikrai nuotoliniu budu vykdomi mokymai gali turėti vertę – taip gali ir netgi tikrai gerą vertę. Realiai, nuo gyvų mokymų mažai kuo skiriasi.

Rekomeduoju kitiems, kad tikrai neverta laukti laikotarpio gyviems mokymams, o mokytis čia ir dabar nuotoliniu būdu ir stiprinti „darbo priemones“.

Eduardas Kuliešas
UAB "Lintera - baldų technologijos" Komercijos direktorius ("Pardavimai nuotoliniu būdu")

Jei prieš dvi dienas atėjau, sakydama, kad jaučiuosi vadovė be galvos ir atėjau suprasti, nuo ko pradėti, tai išeinu patenkintais lūkesčiais, žinodama, kaip savo komandą vesti į priekį.

Daug naudingų ir svarbiausia - konkrečių patarimų!

Simona Palivokaitė
"INVL Asset Management" Pardavimų ir klientų aptarnavimo koordinatorė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Pakeitė mano mąstymą ir požiūrį į pardavimus. Buvau 'priversta' perkratyti mintyse savo veiksmus, elgesį su klientais, strategijų planavimą. Medžiaga vertinga ir informatyvi. Tikiuosi dar kartą sudalyvauti Jūsų mokymuose. Parsivežu naujų minčių, gerą nuotaiką ir vertingą informaciją.

Zarina Lukošiūnė
AB "Klaipėdos viešbutis" Pardavimų vadybininkė ("Didelių pardavimų strategija ir taktika")

Nepasijuto, kaip praėjo laikas. Tai reiškia, kad įdomu, įtraukia, sudomina.
Klausimai, atsakymai aiškūs, pateikiami pavyzdžiai lengvai suprantami.
Mokymų turinys, informacijos aktualumas ir tikslumas bei visa kita Super!
Ačiū.

Povilas Gecevičius
UAB "Vitaresta" Pardavimų vadovas ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Super! Jaučiuosi "užturbintas" tuo, kad turiu įrankį, kaip padaryti vadovo darbą daug idomesniu. Dabar galiu save tobulinti ir vertinti pagal rezultatus, kadangi ir tikslus sau išsikėliau apčiuopiamus, pamatuojamus. Buvo geras, prasmingas laiko investavimas.

Artūras Krasnopiorovas
UAB "Versitus" Direktorius ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Susisteminta, aiškiai iškomunikuota, papildyta realiais pavyzdžiais. Daug realių situacijų, sprendimo būdų. Labai gerai susidėlioja galvoje, kadangi puikiai struktūrizuota. Ačiū!

Modestas Daugirda
Neoparta UAB Pardavimų vadovas

Ačiū už puikius mokymus. Manau šie mokymai pakels mūsų įmonę į naują lygį ir padės augti ne 82 proc. o 182 proc. Nes net maži pokyčiai duoda didelį rezultatą!

Dergilė Černiauskienė
Neoparta UAB Direktorė

Seminaras "Įtaigus prezentavimas" buvo naudingas. Jo metu įgytas praktines žinias galėsiu taikyti savo darbe. Dėkui už gerus patarimus, taiklias pastabas ir puikią nuotaiką!

Kamilė Ciechanavičiūtė
UAB "Virtustream LT" generalinė direktorė ("Įtaigus prezentavimas")

Praktiška. Struktūruota. Konkretu. Esu įsitikinęs, kad po šių mokymų rezultatai pagerės kartais. O klientai džiūgaus, kad pasiūlymai bus pritaikyti tik jiems ir aktualūs.

Arnoldas Dudonis
UAB "Solido Group" pardavimo vadovas ("Aktyvus pardavimas")

Puikus seminaras vadovams, daug naujų žinių, kurias lengvai galėsiu pritaikyti savo darbe. Mažai teorijos, daug praktikos, labiau padeda pamatyti savo klaidas. Puiki savianalizė, kuri skatina tobulėti. Ačiū Dariui!

Agnė Skeiverienė
UAB "SKP langai" Pardavimų vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Seminaras labai patiko. Tiesą sakant, vienas geriausių seminarų, kuriuose teko būti. Man, kaip vadovui, suteikta informacija tikrai padės nustatant planus ir užtikrinant jų vykdymą.

Vidas Banys
"Garant Safety" UAB, Pardavimų vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Labai įtraukiantis seminaras, kuris suteikia ir padeda praktiškai pritaikyti gautas žinias. Labai charizmatiškas ir įdomiai dėstantis mintis seminaro autorius.

Ignas Beleckas
UAB "Laneda" aktyvių pardavimų vadybininkas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Visada save laikiau praktiku ir pardavimuose tikrai puikiai sekėsi. Tačiau tapus skyriaus vadovu ilgai viduje konfliktavau, kas yra pardavimų vadovo ir pardavėjo darbas. Darius mokymų metu puikiai atskiria šias dvi atsakomybes paprastais ir praktiškais patarimais. Nekantrauju visa tai išmėginti. Didžiulis ačiū.

Justas Ramanauskas
"NTG Lithuania" UAB Pardavimų skyriaus vadovas

Dariaus Čibonio mokymuose dalyvauju jau trečią kartą ir nė karto neteko nusivilti. Šį kartą patiko dirbti grupelėmis bei dalyvauti žaidimuose. Kaip visada - mokymai neprailgsta, nes Darius visada su šypsena, istorijomis bei gera nuotaika. Nors tai jau treti mokymai, tačiau apsidžiaugčiau, jei ateityje dar tektų ir ketvirtuose sudalyvauti.

Greta Meškeliūnaitė
UAB "AQ Wiring Systems" medžiagų planuotoja ("Efektyvi komunikacija su išoriniais bei vidiniais įmonės klientais ir tiekėjais")

Trumpa ir tik reikšminga teorija.
Daug praktinių užduočių.
Profesionalus atlikimas!
Geras jausmas būti kartu. Dėkui.

Mantas Zikus
UAB "Adampolis" Regiono pardavimų vadovas ("Didelių pardavimų strategija ir taktika")

Labai geri įspūdžiai. Sužinojau, jog nėra apribojimų, visuomet galima rasti išeitį ir sprendimą paties žmogaus jėgomis. Reikia tik išmokti užduoti teisingus klausimus. Seminaras ne tik profesinei veiklai, bet lengvai pritaikomas gyvenimui.

Andrius Jankauskas
UAB "Ecogalvanic" skyriaus vadovas ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Puikiai atrinkta informacija konkrečiai mūsų įmonės vykdomai veiklai. Praktinės užduotys padėjo užfiksuoti teorines žinias. Pavyzdžiai, pateikti paties lektoriaus, pagyvino mokymus ir padėjo išlaikyti gerą nuotaiką. Dėkoju nuoširdžiai!

Asta Norkutė
"Hovden" UAB Mažmeninės prekybos projektų vadovė

Seminaras pranoko mano lūkesčius. Viskas buvo sudėliota laiklu ir "savo stalčiuose". Mokymai parodė kur darau didžiausias klaidas ir parodė vietas, kuriose reikia pasitaisyti. Puiki atmosfera, puikus dalyvių įtraukimas, puiki muzika!

Lukas Pučinskas
AB "Luminor bank" Verslo klientų vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Paliko neišdildomą įspūdį, nes per labai trumpą laiką gavau didelį ir, svarbiausia, naudingą žinių bagažą, kurį galėsiu pritaikyti kasdieniniame gyvenime ir darbinėje veikloje.

Martynas Ežerinskas
UAB "Laudo" projektų vadovas ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Įdomus ir naudingas seminaras. Patiko praktiniai užsiėmimai ir užduotys. Pasisėmiau naujų gerų idėjų, buvo įdomu pasisemti patirties iš kitų seminaro dalyvių. Po seminaro galvoje atsirado aiškesnis suvokimas, kaip vesti derybas, valdyti situaciją ir išsiderėti geresnes sąlygas.

Salvijus Dulskis
UAB "RM Tools" pardavimų vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Ačiū už daug naudingos praktikos, kurią taikysiu nedelsiant.

Martynas Baranauskas
UAB "Martbera" Vadovas ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Tai buvo mano pirmieji virtualūs mokymai. Iš pradžių galvojau, kad bus sunku, neįdomu ir išvargins. Tačiau mokymai superiniai, labai gerai paruošta medžiaga, viskas suprantama, konkretu, dėstytojas labai linksmas :) Labai daug patarimų, padrasinimų ir pagyrų. Ką galiu pasakyti, kad labai gerai laiką praleidau ir gavau daug naudingos informacijos, patarimų,.

Su mielu noriu dar kartą su ta pačia komanda ir dėstytoju dalyvaučiau tokiuose mokymuose.

Nuoširdus Ačiū Jums Dariau.

Šarūnė Bugelevičienė
"Apiterapija" UAB Pardavimų vadybininkė ("Aktyvūs nuotoliniai pardavimai")

Labai aiški, konkreti informacija, konkretūs problemų sprendimai, būtent pritaikyti konkrečioms darbe iškylančioms situacijoms. Aiškios praktinės užduotys ir gairės, kaip suvaldyti klientų prieštaravimus. Aiški ir konkreti pokalbio vedimo struktūra.

Rugilė Paurytė
Dineras UAB Verslo vystymo vadybininkė

Buvau labai didelis psimistas apie koučingą, bet supratau, kad tai ne raketų mokslas ir puikus įrankis tiek kitiems, tiek sau padėti siekti ambicingų tikslų ir svajonių.

Tadas Jeršovas
UAB "Lukla" direktorius ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Profesionalus, bet kartu paprastai suprantamas lektoriaus dėstymas, iliustravimas vaizdingais pavyzdžiais. Puiki emocinė aplinka. Esminių dalykų identifikavimas ir išgryninimas.

Neivaldas Dzekčiaras
Transporto pardavimai, UAB Eksporto projektų vadovas

Gera teorinė medžiaga. Naudingi patarimai. Labiausiai įstrigo, kad treneris turėjo daug gerų realių istorijų kiekvienai situacijai.

Vilius Petkevičius
"Klasjet" UAB Verslo plėtros vadybininkas

Puikus seminaras, kurio metu įdomiai išdėstyta teorija buvo aktyviai taikoma praktinėse užduotyse. Neįtikėtina, bet per dvi intensyvias užsiėmimų dienas galima kardinaliai pakeisti prezentavimo ir kalbėjimo įgūdžius.

Lina Gabšienė
Latvijos RAB "PAA" atstovė ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Seminaras labai patiko. Informacija pateikta labai įdomiai, laikas neprailgo. Šio seminaro dėka gavau atsakymus į seniai rūpėjusius klausimus. Visą gautą informaciją pritaikysiu darbo aplinkoje. Tikiuosi, kad tai ne paskutiniai šio lektoriaus mokymai, kuriuose dalyvauju. Sėkmės ateityje!

Irma Saulė
UAB "Litradė" regiono vadovė ("Efektyvus vadovavimas")

Paprastai ir aiškiai apie svarbius dalykus. Informacija aiškiai pateikta ir lengvai pritaikoma. Tiems, kas nori aukštų frazių, mokymai netinka.

Gediminas Česnavičius
UAB "AE Medical" direktorius ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Labai patiko. Pateisino ir viršijo lūkesčius. Labai patiko teorijos pritaikymas iškart. Leido pagalvoti patiems, įsijausti į situacijas. Labai naudingi patarimai, kuriuos norėčiau pradėti taikyti jau dabar. Laikas neprailgo ir buvo visąlaik įdomu. Visas dėmesys buvo sutelktas į tai, ką šnekam ir darom šiuo metu. Atsirado motyvacija pardavimams. Labai ačiū!

Anželika Rudis
"Dreamcubator" projektų koordinatorė

Ačiū, Dariau, už struktūruotus ir naudingus mokymus. Buvo labai įdomu ir naudinga. Praktiniai patarimai ir atmosfera, kurią sukūrėte, skatins siekti didesnių tikslų. Ačiū už įkvėpimą.

Ingrida Dubauskaitė
UAB "Nortus" konsultantė ("Aktyvus pardavimas")

Didelis ačiū už požiūrio praplėtimą, kuris padėjo išvystyti daugiau minčių, kaip pradėti ar pakeisti darbo su klientų struktūrą. Tikiuosi, idėjos padės toliau sėkmingai vystyti bendradarbiavimą; žinias būtinai bandysiu pritaikyti.

Vaiva Dvarvietienė
AB "Vilkyškių pieninė" pardavimo vadybininko asistentė ("Didelių pardavimų strategija ir taktika")

Labai aiškiai, įdomiai išdėstyta informacija, įtraukiant mokymų dalyvius. Patiko, kad visa teorija buvo pateikta per gyvenimišką patirtį, pavyzdžius. Įdomios ir naudingos praktinės užduotys.
Matosi, kad lektorius turi milžinišką patirtį. Linkiu sėkmės darbuose ir išlaikyti aukštą profesionalumą.

Saulius Baikauskas
"Achema" AB Logistikos vadybininkas "Derybų vedimo įgūdžiai")

Seminaras buvo, manau, naudingas ne tik tiems žmonėms, kurie tiesiogiai aptarnauja klientus, bet ir kolegoms, kurie yra aptarnavimo komandos dalis. Asmeniškai pats gavau daug naudingos informacijos, ką turėčiau daryti (elgtis) kitaip. Taip pat tikiu, kad kiekvieną kolegą palietė informacija rūpimais klausimais. Labai patiko, kad mokoma ne skaidrių pagalba, bet užsirašant ir įsitraukiant praktiškai. Situacijos realios ir tikslingai rientuotos į galimas ir esamas problemas. Kompetetingas ir charizmatiškas lektorius.

Tomas Virbukas
UAB "Inter Krasta" komercijos skyriaus vadovas ("Klientų aptarnavimas aukščiausiu lygiu")

Seminaras labai patiko. Nors dirbu pardavimuose virš 10 metų, seminaro metu pavyko gauti daug naujų minčių idėjų, kurias pritaikysiu savo darbe ateityje.

Andrius Vinkauskas
UAB "Betonika" ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Puikus seminaras, kurio metu gavau daug informacijos, patarimų, pastabų. Seminaro metu palietėme situacijas, su kuriomis susiduriu kasdien. Daug patarimų, kuriuos panaudosiu praktikoje. Tikiuosi, kad panaudodamas gautas žinias, suderėsiu daug naujų kontraktų.

Mindaugas Račas
UAB "Valumina" Projektų vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Mokymai pravesti labai gerai, gavau tikslią ir naudingą informaciją. Nebuvo visko per daug, buvo viskas, kaip "pirštu į akį". Seminaro aplinka ir atmosfera puiki, gali dalyvauti išskirtinai 110%. Lektorius duoda praktikoje išbandytus patarimus. tad jie yra veiksmingi.

Linas Užgrindis
"Leksona" UAB ("Aktyvus pardavimas")

Dalyvauju mokymuose jau ne pirmą kartą, tad labai džiugina, kad Darius bėgant laikui nenustoja tobulėti ir toliau sugeba išmokyt dar ko nors naujo.

Ačiū už man skirtą laiką, išsakytas pastabas, įgautus įgūdžius… Tikiuosi susitiksim dar!

Paulius Čeponis
"Baltic Diagnostic Service" UAB Pardavimų vadybininkas ("Aktyvūs nuotoliniai pardavimai")

Noriu nuoširdžiai padėkoti už šiuos mokymus, kadangi tikrai paliko įspūdį - tiek pati mokymų struktūra, tiek informacijos gausa ir gebėjimas sudominti. Buvo labai lengva išlaikyti dėmesį ir išsinešu daug naudingos informacijos, kurią pritaikysiu darbe.

Vingailė Vaiškūnaitė
UAB "Headex" atrankų koordinatorė ("Aktyvus pardavimas")

Seminaras grįstas ne tik teorija, tačiau ir praktiniais patarimais, Dariaus įžvalgomis, pavyzdžiais. Darius geba sudominti, pateikti įdomių situacijų. Pravertė audio ir video medžiaga. Naudingi kursai! Belieka taikyti praktiškai :)

Milda Paliulienė, Regionų projektų vadovė
JCDecaux Lietuva ("Aktyvus pardavimas")

Labai geri ir informatyvūs mokymai. Išmokė suprasti pardavimų esmę ir sustiprino pasitikėjimą savimi. Uždegė norą parduoti daugiau ir geriau. 10 balų!

Tadas Vasiliauskas
UAB "Adikopas Group" Pardavimų vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Seminaras naudingas, nes paprastai ir praktiškai žinias pavertėm įgūdžiais. Taip pat išmokau aiškią ir, pasirodo, paprastą įtaigaus prezentavimo struktūrą.

Raimedas Sodaitis
"Ep-teq" UAB Technologijų specialistas

Konkretu.
Gyvenimiški pavyzdžiai.
Gyva praktika ir aptarimas.
Sudėti akcentai, kas svarbiausia derybose.
Naujos žinios, kurios realiai gali būti panaudojamos kiekvienose derybose.

Daiva Zinkevičienė
UAB "Gera dovana" B2B pardavimų projektų vadovė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Pirma mintis sužinojus apie planuojamis mokymus "dvi dienos!" Ką galima mokintis dvi dienas?
Tačiau šios dvi dienos prabėgo kaip kelios valandos. Mokymai įtraukiantys, žinios nepamatuojamos, įspūdžiai "wow!"
Ačiū, Dariau! Tai buvo nerealu. Jūsų patirtis, įžvalgos ir bendravimas buvo tas pagrindas, kuris tikrai privertė susimąstyti ir sužinoti daugybę naudingų dalykų.
Dabar metas juos taikyti praktiškai.

Jolanta Jasaitienė
"IKEA Industry" DSS ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Mokymai informatyvūs. teoriniai modeliai visuomet papildomi praktiniais įgūdžiais. Mokymų metu drąsiai gali klausti, analizuoti konkrečias situacijas ir darbines kasdienybves.

Mokymai nuoseklūs, informacija pateikiama aiškiai ir suprantamai. Ačiū už galimybę tobulėti!

Gytis Pikčilingis
Dineras UAB Verslo plėtros vadybininkas

Sklandūs ir išdirbti mokymai nuotoliniu būdu. Viskas koncentruotai ir su ne per daug teorijos. Išskiriami esminiai punktai, vėliau pateikiamos praktinės situacijos apie tai. Klausytojai įtraukiami dalyvauti. Ačiū, sėkmės darbuose ir iki sekančių susitikimų!

Povilas Gecevičius
"Vitaresta" UAB pardavimų vadovas

- Konstruktyvus
- Motyvuojantis
- Lakoniškas
- Praktiškas

Dr. Šarūnas Nedzinskas
AB "DNB bankas" valdybos narys, prezidento pavaduotojas ("Aktyvaus pardavimo sistemos tobulinimas")

Teko dalyvauti ne viename panašiame seminare, tačiau pabrėžtii Dariaus Čibonio išskirtinumus:
- gyvas bendravimas, kuris sukuria atgalinį ryšį
- originalios pastabos ir pavyzdžiai
- pozityvumas
Tikiuosi tai ne paskutiniai Jūsų mokymai mūsų įmonėje!

Ronaldas Bytautas
"Ginestra" UAB Pardavimo vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Patiko seminaras 10 iš 10 - nuoširdžiai. Pateisino lūkesčius ir manau bendrausime ateityje. Pardavimuose patirties turiu, tačiau šis seminaras padėjo pažvelgti nauju kampu. Imsimės pokyčių didindami pardavimus. Širdingai dėkoju.

Tomas Pečiūra
"Tavis" UAB Direktorius ("Aktyvus pardavimas")

Atėjau su tikslu: 1) pastebėti ir paneigti faktą, kurį girdėjau, jog Darius TOKS geras mokytojas; 2) žinoma, tobulėti taip pat. Po pirmų 30 min pamiršau 1) tikslą ir nuolat galvojau apie tai, kaip pritaikyti Dariaus žodžius, mokymus. Po mokymų visiems draugams pasakojau teigiamus įspūdžius girdamas Darių.
Darius paprastais metodais priverčia mąstyti ir tobulėti, nevargina sausa teorija, įtraukia.
Taigi finale tikiuosi turėti kolegą, draugą ir iš emocijų dominuoja tik begalinė pagarba, nes gavau daug man reikalingų atsakymų.

Jonas Juodelis
UAB "Go Group" pardavimų vadybininkas ("Profesionalus vadybininkas")

Aktyvūs, naudingi kiekvienam, spalvoti ir intriguojantys mokymai. Jūsų žinios ir kompetencija sužavėjo ir įtikino, kad baimę viešai kalbėti ir stresą galima valdyti nuolat tobulinantis.

Justina Marozienė
UAB "AQ Wiring Systems" medžiagų planuotoja ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Nuostabūs mokymai: suteikė didelį kiekį naujų idėjų, leido pajusti, ką turi pakeisti siekiant aukštesnių rezultatų. Darius puikus mokytojas, oratorius, o mokymai buvo pilni turinio, praktikos ir juoko.

Karolina Giedrytė
UAB "Headex" atrankų koordinatorė ("Aktyvus pardavimas")

Jūs labai charizmatiškas ir profesionalus. Mokymai buvo labai įdomūs ir neabejotinai naudingi. Išsinešu tik malonius įspūdžius ir esu labai dėkinga. Sėkmės skleidžiant naudingas žinias!

Beata Kulvietė
DFDS Seaways

Pirmas įspūdis, kilęs "Pardavimų formulėje 2023", pasiteisino 100 proc. ir labai džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti seminare. Daug informacijos, daug praktikos, daug praktinių pavyzdžių. Taikysiu jau nuo rytojaus.

Gabija Čivilienė
Bekro Chemie GmbH & Co.KG pardavimų vadybininkė ("Aktyvus pardavimas")

Teigiamas ir pozityvus. Gavau atsakymus, koks turėtų būti aukščiausio lygio aptarnavimas. Praktiniai patarimai padėjo pritaikyti žinias savo praktikoje/ perspektyvoje.

Rasa Plerpaitė
UAB "LT Interior" konsultantė ("Klientų aptarnavimas aukščiausiu lygiu")

Geriausias dalykas - jauki atmosfera ir praktiniai mokymai. Nėra sausos teorijos. Pagrinde patarimai iš praktikos: kaip geriau derėtis, valdyti ir pasiekti savo tikslų derybose. Pabuvau ir pardavėjas, ir pirkėjas, kas leido palyginti skirtumus.

Simonas Šteinys
UAB "Evopipes Radius" projektų vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Puikūs mokymai. Ačiū!
Išmokau atverti klientui akis ir parodyti silpnybes, kurias galime ištaisyti, pasiūlydami save, kaip vertingą partnerį. Mokymų turinys ir trukmė super. Dar kartą ačiū!

Teodoras Bliuvas
Neoparta UAB

Iki mokymų jau buvau surinkęs pakankamai daug informacijos apie Darių. Mokymų metu užtvirtinau prieš tai girdėtą medžiagą. Taip pat išgirdau naujų dalykų, kuriuos taikysiu jau nuo pirmadienio. Labai patiko!

Vygandas Janulaitis
"Raben Lietuva" UAB, Pardavimo vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Prezentavimas - tai galinga priemonė, leidžianti pasielti aukštų rezultatų. Tinkamas pasiruošimas veda prie dar efektingesnių rezultatų. Seminaras vertas dėmesio, ypač tiems, kas atstovauja savo įmonę įvairiuose renginiuose, konferencijose ir reprezentuoja produkciją/ paslaugas. Dalyviai gaus tikrai įspūdingų rezultatų, todėl rekomenduoju aplankyti seminarą "Įtaigus prezentavimas". Ačiū!

Dmitrij Lavrenov
AB "Lietuvos geležinkeliai" Rinkos tyrimų ir plėtros sk. viršininkas

Įdomu ir naudinga. Gavau atsakymus į mane dominančius klausimus. Gavau, ko norėjau ir ko tikėjausi. Esu tikras, kad galėsiu ir žinosiu, kur tai panaudoti.

Aleksandr Suslonov
UAB "Tirola" pardavimo grupės vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Seminaras labai patiko, nes teorines žinias iškart panaudojame praktiškai ir analizuojame padarytas klaidas arba geruosius pavyzdžius. Manau, kad šis seminaras man bus naudingas tiek atliekant pirkimus, tiek parduodant.

Linas Dambrauskas
AB "Klovainių skalda" pardavimų ir pirkimų vadybininkas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Noriu padėkoti Jums, Dariau už profesionalumą pardavimų srityje ir Jūsų istorijas iš gyvenimo. Jūsų dėka pardavimo sferą pradėjau matyti iš kitos pusės.

Dar kartą ačiū!

Roman Kadyšev
"DFDS Athena Seaways" Aptarnavimo vadovas

Labai priimtinai pateikiama medžiaga. Metodai lengvai adaptuojami konkrečiai sričiai. Buvo įdomu stebėti, kaip dalyviai lengvai adaptuoja žinias iš karto.

Donatas Bulsė
Sileta, UAB ("Aktyvus pardavimas")

Nepaisant to, kad mokymai vyko nuotoliniu būdu, Darius visą laiką sugebėjo išlaikyti dėmesį, nuolat įtraukė ir skatino aktyviai dalyvauti. Įdomios ir naudingos užduotys, (ne žaidimukai) orientuotos į nagrinėjamas temas, leido labiau jas suprasti ir, kai kuriais atvejais, išbandyti. Iš mokymų išsinešiau daug vertingų praktinių patarimų, bei pasikeitusį požiūrį į savo atliekamą darbą.

Andžej Ostrovski
"Melga" UAB Padalinio vadovas ("Efektyvus vadovavimas

Esu labai dėkinga koučeriui Dariui už originalias, paprastas, žemiškas sesijas, kurias 100 proc. taikysiu ne tik vadovavime, bet ir gyvenime, tiek sau, tiek šeimoje, tiek ieškant sprendimų ir susitarimų su vaikais.
Sesijos labai atpalaiduoja, tuo pačiu neleidžia nuobodžiauti, leidžia būti savimi, čia ir dabar. Lengvai dėstoma teorija, bendravimo stilius suprantamas. Vertinu 10 balų - tai yra maksimumas iš visų mokymų, kuriuose buvau per daugiau nei 10 metų.

Giedrė Valuckienė
UAB "Kelionių akademija" biuro lyderė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Efektingų ir stiprių vadovų kalvis.

Darius Žaltauskas
MB "Assessor" vadovas ("Efektyvus vadovavimas")

Mano nuomone, šie mokymai labai naudingi ir praktiškai pritaikomi daugelyje gyvenimo situacijų. Patiko mokymų pateikimo forma: jokių skaidrių, ne per daug sausos teorijos. Didžiąją mokymų dalį užima praktinė dalis ir aktyvus bendravimas.

Justinas Setkevičius
UAB "Itella Logistics" kurjerių tinklo vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

10 iš 10 galimų balų. Iš seminaro išeinu susikonkretinusi gyvenimo tikslus. Labai patiko išbandyti skirtingas metodikas. Lengviausia buvo "rato" metodika. Ją panaudosiu rytoj darbų planavime.

Eglė Dunauskienė
UAB "Hoteliers Co" Personalo vadovė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Gera praktinė dalykų treniruotė, kurios metu galima analizuoti taikomas metodikas ir jų poveikį. Taip pat galimybė pamatyti kaip kiti dalyviai taiko išmoktas technikas derybose.

Mindaugas Danilevičius
UAB "Apiterapija" Direktorius

Sužinojau daug paprastų ir labai naudingų dalykų. Išsiaiškinau savo stipriasias ir silpnasias savybes. Labai padėjo praktinės užduotys ir koučingas. (Seminaras "Efektyvus vadovavimas")

Lukas Rutkauskas
"Spedilta" UAB

Seminaras "sudeda taškus ant i". Prieš ateidamas į šį seminarą turėjau daug abejonių, trūko minčių, kaip spręsti iškilusias problemas, bet po seminaro viskas tapo aišku: metas pokyčiams.

Vytautas Strakšys
UAB "Stiklorama" cecho meistras ("Efektyvus vadovavimas")

Labai šauni atmosfera, labai gerai sudeliotas užsiėmimų grafikas. Patiko, kad mokymų turinys buvo lengvai suprantamas. Labai geros įsisavinimo užduotys.
Tai buvo vienas iš tų seminarų, kai ne vien primena apie visiems žinomus, bet pamirštus metodus, bet ir išmoki daug naujų dalykų. Įgyjau vertingų žinių! Ačiū!

Justina Kruglovaitė
UAB "Novameta" Projektų vadovė ("Didelių pardavimų strategija ir taktika")

Seminare pasisėmiau daug motyvacijos, žinių ir naudingų patarimų, kuriuos taikysiu praktikoje. Įvertinimas: 10/10.

Vytautas Vizbara
UAB "Graina" produktų vadovas ("Aktyvus pardavimas")

Seminaras labai patiko tuo, kad buvo daug praktinių užduočių, aptariamas kiekvienas dalyvio iškeltas konkretus klausimas. Kai ką, ką išmokau seminare, jau spėjau panaudoti savo darbe (įjungti daugiau komunikacijos priemonių, ne vien tik žodžius). Labai ačiū, buvo naudinga, malonu, smagu.

Rūta Giedraitienė
UAB "Hi-Steel" pirkimų ir logistikos vadovė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Jei vertinti krepšinio terminais, šie mokymai yra NBA, visi kiti yra LKL. Super, ačiū!

Ugnius Urbonas
"Ginestra" UAB Pardavimo vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Kiekvieną dieną, valandą mes priimame sprendimus. Ironija, kad priėmus sprendimą ne visada gali jį keisti arba tai brangiai kainuoja. Šis seminaras – tai investicija į tai, kaip palengvinti darbą - padidinti pardavimus. Nepabandęs nesužinosi, kaip tai pakeis Tavo gyvenimą!

Eglė Stanionė
UAB “Betonika” projektų vadovė ("Įtaigus prezentavimas")

Kelią į sprendimą, kaip turi atrodyti įtaigus prezentavimas, per šį seminarą tikrai radau, beliko žinias paversti įgūdžiais.

Renatas Petronis
UAB "Techvitas" direktorius

Gyvi ir įdomųs mokymai, kurie, neabejotina suteiks pozityvų impulsą bet kokio lygio vadovų komandai.

Elvis Prunckus
"KB Components" Direktorius ("Lyderystė vadovavime")

Šauniai praleistas laikas, įgytos neįkainojamos žinios. Ko gero geriausias iki šiol sutiktas coacheris. Keep it up!

Mantas Vozbutas
UAB “Lintera – baldų technologijos“ projektų inžinierius ("Pardavimas nuotoliniu būdu")

Man patiko bendravimo forma - su daug pavyzdžių, jumoru, pagarba dalyviams.
Visos temos iš esmės aktualios, ar tai liečia darbuotojų motyvaciją, darbą su tikslais, ar kasdieninį darbą. Tikrai esu labai dėkinga ir tikiuosi greito sekančio susitikimo koučingo mokymuose.

Birutė Rumševičienė
UAB "Telemarketing: pardavimų grupės vadovė

Atsiliepimai patys geriausi apie šį seminarą. Labai patiko, kad tai buvo ne "sausas" mokymas iš skaidrių, o praktiniai "gyvenimiški" užsiėmimai, kuriuos tikrai pritaikysiu savo pardavimuose. Daug naujų minčių, pasitikėjimo, noro tobulėti pardavimuose. Didelis ačiū Dariui. Jis tikras profesionalas pardavimų srityje, į kiekvieną klausimą turi atsakymą.

Brigita Bendikienė
UAB "Šukuosenų studija" pardavimų vadovė ("Aktyvus pardavimas")

Labai patiko tai, kad grupė nėra didelė, daugiau dėmesio kiekvienam. Ypač rekomenduoju naujiems vadovams, kurie tapo vadovais iš vadybininko pozicijos. Aktualios temos, gera atmosfera.

Julija Člek
UAB "Tele2 Prekyba" pardavimų komandos vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Super! Gavau daug naudingos info, pasisėmiau idėjų. Lauksiu sekančių Dariaus mokymų.

Mindaugas Jančiulis
UAB "Laudo" projektų vadovas ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Apie derybas turėjau susidaręs klaidingą įspūdį, kad tai kažkoks mistinis būdas bandyti išpešti kuo daugiau naudos sau. Bet supratau, kad esmė - išsiaiškinti, kur yra tas win-win. Na nebent tai būtų vienkartinis sandoris. Mokymai labai patiko. Rekomenduosiu.

Julius Dombrauskis
UAB "Stido" vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Išsamu, konkretu, paremta realia, pamatuota patirtimi.

Greta Mockutė
UAB "Šviesos technologijos" projektų vadovė ("Profesionalus klientų aptarnavimas")

Patiko, kad pristatomos skirtingos metodikos skirtingoms situacijoms ir netgi žmonių tipams.
Gerai, kad buvo daug praktikos ir iškart vietoje pasakytas feedback'as ir įžvalgos.

Gintarė Greičiūtė
UAB "vinted" analitikų vadovė

Puikūs įspūdžiai, gavau daugiau nei tikėjausi. Gautą informaciją ir medžiagą panaudosiu savo darbe artimiausiu metu.

Aistė Gudynė
Thyssenkrupp Materials Poland S.A. Pardavimų vadovė

Seminaras patiko, nes vyko žaidimo forma, nebuvo sausa teorija. Jautėsi atviras ir nuoširdus bendravimas.

Gintarė Martišauskienė
UAB "Nobel Biocare" vyr. finansininkė ("Konfliktinių situacijų ir streso valdymas")

Patiko tai, jog mokymų metu praktiškai įgyvendinome teorines žinias, turėjome šansų praktikuotis, klysti ir mokytis iš savo klaidų. Gera mokymų struktūra, pertraukėlės reikiamais intervalais - nespėji pavargti, o visa diena prabėga itin greitai ir naudingai.

Šarūnas Klenauskas
"Gitana" UAB ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Super Good!
Įdomios žinios, mokymai, pavyzdžiai. Turiningai praleistas laikas. Žinios, kurias galima pritaikyti realiame gyvenime. Sėkmės!!!

Živilė Bukdžiūtė
DFDS Seaways

Labai žmogiškas charizmatiškas lektorius. Mokymai buvo labai lengvai suprantami. Nepergrūsta informacijos, paliesti svarbūs niuansai.

Marynas Beiga
UAB "ESSVE Lietuva" klientų aptarnavimo vadybininkas ("Profesonalus klientų aptarnavimas")

Puiki atmosfera. Džiaugiuosi matydama pozityvius žmones, o Jūs vienas iš jų. Labiausiai naudosiu frazę: "Problemą paversk galimybe".

Ona Krugelavičiūtė
UAB "MAry Kay Lithuania" konsultantų aptarnavimo vadybininkė ("Konflinktinių situacijų ir streso valdymas")

Naudingi mokymai tiek pardavėjams, tiek ir pirkėjams, mokymų metu medžiaga pateikta labai konkrečiai, aiškiai, su realiais pavyzdžiais.

Rekomenduoju visiems, kurie nori vesti derybas pasiruošę.

Laima Petkienė
"Lotos Pharma" UAB Komercijos vadovė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Vadovams, ar asmenims priimantiems sprendimus: Jei galvojate, ar siųsti į seminarą ar ne, tai negalvokite! Nes tai investicija, atsiperkanti 100%. Čia sudėtingi dalykai pateikiami paprastai, aiškiai ir su gausybe pavyzdžių.
Sekmės, Dariau!

Artūras Jokužys
UAB "Mirosta" Direktorius ("Aktyvus pardavimas")

Informatyvus ir nuotaikingas seminaras, aiškiai ir "gyvai" pateikiama medžiaga. Puikiai nagrinėjamos situacijos, čia pat leidžiančios taikyti dėstomą informaciją. Labai stiprus ir charizmatiškas lektorius. Rekomenduoju tiek patyrusiems, tiek naujokams.

Kamilis Doveika
UAB "Autovici" pardavimų vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Informatyvūs, tikslūs bei aiškūs mokymai įtraukiant visus dalyvaujančius. Daug informacijos bei praktinių pavyzdžių, kuriuos pritaikant komandos vadovavime galima pasiekti teigiamų pokyčių.

Simona Juodviršienė
UAB "Headex" atrankų komandos lyderė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Gyvas, praktine patirtimi paremtas temos išdėstymas. Dėmesys kiekvienam seminaro dalyviui atsižvelgiant į jo darbo specifiką. Labai patiko, labai vertinga. Rekomenduočiau bet kuriam dirbančiam pardavimų srityje.

Vilda Jurevičienė
UAB "Plandent" pardavimų telefonu vadybininkė ("Aktyvus pardavimas")

Akcentų sudeliojimas pardavimo procese.
Kryptingas praktinių pavyzdžių pateikimas.
Pardavimo "perliukų" priminimas.
Nuoširdžiai dėkoju už puikią, nenuobodžią mokymų atmosferą. Buvo aktyvu, naudinga ir faina.

Jolita Norbutaitė
AB "Vilkyškių pieninė" KAM vadybininkė

Profesionalus seminaras, naudojama daug praktikos. Lektorius įtraukia į diskusijas visus dalyvius, skiria daug dėmesio kiekvienam užduotam klausimui. Super, ačiū!

Arūnas Masalis
UAB "AV Projektai" pirkimų vadybininkas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Seminaras patiko. Neperkrautas ilgomis nuobodžiomis teorijomis. Vedėjas buvo profesionalus. Daug diskusijų, kurios davė papildomų žinių, minčių. Praktinės užduotys skatino labai įsitraukti į seminarą. Seminare paliestos temos aktualios. Didžiąją dalį informacijos galiu pritaikyti iškart savo darbe. Stengsiuosi naudoti įgytas žinias ir pritaikyti savo praktikoje. Seminarą vertinu labai gerai.

Karolis Tekorius
UAB "Vilpra" Vilniaus atstovybės vadovas ("Efektyvus vadovavimas")

Dalyvauju Jūsų 3-čiame seminare ir visi 3 puikūs!
- sudominantys
- įtraukiantys ir taip ilgai išliekantys atminty

Kiekvieną kartą vis naujos temos.

Indrė Čistovaitė
"Sagauta" UAB Pardavimų vadovė

Manau, mokymai yra naudingi kiekvienam žmogui, kuris savo profesijoje susiduria su probleminėmis situacijomis. Mokymų metu yra pateikiami galimų problemų sprendimo būdai, kas palengvina ir sumažina riziką stresinėms situacijoms susidaryti.

Andrius Čižauskas
UAB "Caverion Lietuva" inžinierius ("Konfliktinių situacijų ir streso valdymas")

Profesionalu, gyva, praktiška. Apčiuopiama nauda, kuri tikiu, kad didins mūsų pardavimus. Ačiū, Dariau, tu mums padėjai būti geriausiais!

Lina Sakalauskė
UAB "AD Baltic" Marketingo skyriaus vadovė ("Pardavimo meistriškumas")

Pateikimas seminaro lengvai priimamas. Teorija lengvai panaudojama praktikoje. Tai puikus įrankis sukalibruoti savo pardaviminius įgūdžius ir taikyti juos praktiškai, siekiant geresnių rezultatų.

Nerijus Kleinauskas
AB "DNB bankas" projektų vadovas ("Proaktyvus pardavimas verslo klientams")

Intensyvūs ir motyvuojantys mokymai, kur lektorius bendrauja su klausytojais, o ne skaito iš skaidrių. Rekomenduoju.

Paulius Timbaras
UADBB "Balto Link" brokeris ("Aktyvus draudimo paslaugų pardavimas verslo klientams")

Labai patiko. Profesionalus lektorius - daug informacijos, pavyzdžių, pozityvios energijos. Į reikalo esmę pažiūrėta iš įvairių pusių ir pristatytos įvairios pozicijos, veikimo būdai. Laikas prabėgo labai greitai, bet ir labai naudingai.

Jokūbas Kunigėlis
UAB "jungent Lietuva" Heinz produktų grupės vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

10 balų, nes tema buvo aktuali tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Radau atsakymus į visus klausimus, kuriuos išsikėliau prieš seminarą.

Aušrinė Vaičiulytė
"Coface" klientų aptarnavimo vadovė ("Konfliktinių situacijų ir streso valdymas")

Pirmą kartą dalyvavau seminare, kuriame jo dalyviai taip stipriai yra įtraukiami į praktines užduotis. Be to, šį kartą (pirmą kartą) jutau, kad stresas, kuris buvo seminaro pradžioje, seminaro pabaigoje beveik dingo. Ne kiekvienas seminaro vedėjas taip sugeba "perlaužti" jo dalyvius.

Mantas Galinis
UAB "Čeli Automatizuoto Projektavimo Sistemos" Plėtros vadovas ("Įtaigus prezentavimas")

Seminarai arti žmogiškųjų tobulųjų poreikių išpildymų. Nes Dariaus mokymų dėka visus minusus sugebi paversti į labai stiprius pliusus, su kuriais nedaug kas gali pakovoti.

Martynas Ežerinskas
UAB "Laudo" projektų vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Puikūs mokymai, naudingi pavyzdžiai - praktikoje protaikomi. Šaunios diskusijoskomandose. "Nežinau" ir "nemoku" braukiu iš savo žodyno!

Ieva Jankūnaitė
UAB "Easting Express" pardavimų komandos lyderė ("Profesionalus klientų aptarnavimas")

GERIAUSI PARDAVIMŲ MOKYMAI!
Ir neprašykite nuolaidų, nes patirtis, kurią gausite, bus neįkainojama!

Žymantas Jankauskas
"BK Grupė" pardavimų vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Visos temos buvo labai aktualios, net keista, kaip taip viskas tiksliai man. Todėl patiko labai:
1. Kalbėjimas labai gyvas, įtraukiantis su pavyzdžiais.
2. Pertraukėlių laikas ir dažnumas puikiai suderintas.
3. Puikus grupės dydis.
(Seminaras "Efektyvus vadovavimas")

Alius Jakušovas
"d Line Production"

Mokymai kaip ir jų pavadinimas. Efektyvūs mokymai, skirti tiek jau esamiems tiek būsimiems vadovams.

Marjan Ordo, Baltijos šalių ir rytų rinkų vadovas
"PLASTA" AB ("Efektyvus vadovavimas")

Šiuolaikiniame versle viskas labai greitai kinta - technologijos, metodikos, struktūros, požiūriai. Džiaugiuosi, kad kartu su pardavimo komanda dalyvavome Dariaus vedamuose mokymuose ir gavome konkrečius instrumentus, kurie išbandyti praktikoje. Šiuos instrumentus galima greit pakeisti ir pritaikyti pagal esamą ir norimą situaciją. Dažnai kalbame, duokite receptų verslui, kad taptume efektyvesniais. Tad drąsiai galiu pasakyti, kad šie lūkesčiai visos komandos buvo su kaupu įgyvendinti.

Darius yra ieškotojas-praktikas, tad čia visa sėkmės formulė, kuri sudėta į dėstomą mokymų turinį. Dariau, sėkmės tolimesniuose ieškojimuose.

Martynas Rusteika
"Vereinigte Hagelversicherung VVaG filialo VH Lietuva" vadovas (nuotoliniai mokymai "Efektyvus vadovavimas")

Nuos-ta-bu! Geriausi mokymai ever! P.S. Padėjo išlipti iš komforto zonos, būti išgirstai.

Alina Belova
UAB "Headex" atrankų koordinatorė ("Aktyvus pardavimas")

Jūsų mokymai ypatingi tuo, kad juose nėra sausos teorijos. Jūs žinote esamą situaciją, nes pats esate pardavėjas, vadovas pats nuolat mokotės.

Nerijus Gedutis
"Gitana" UAB ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Tikslūs mokymai. Nenuvalkioti pavyzdžiai ir labai teigiamas bendravimas. Realus pritaikymas situacijose.
Esu daug mokymų buvusi ir maniau, kad jau tikrai viską žinau, ką juose šneka, bet Dariaus mokymai skiriasi nuo kitų tiek pateikimo forma, tiek pačia metodika. Labai gerai, kad nėra skaidrių! Ir tai, kad vedami užrašai. Ačiū!

Vita Šilinytė
"Krasta Auto Vilnius" serviso paslaugų pardavimų vadybininkė ("Klientų aptarnavimas aukščiausiu lygiu")

Minčių be galo daug. Turiu norą viską pritaikyti savo darbe. Visa išgirsta informacija man yra labai reali, kas, visgi, nėra taip dažna. Šiuose mokymuose viskas tiko mano darbo specifikai, net ir mano asmeninių "klaustukų" sumažėjo iki minimumo. Lieka tik pritaikyti praktiškai ir tikiuosi klaustukų neliks visai :)

Giedrė Vaitkevičienė
"Telemarketing" UAB Padalinio gr. vadovė ("Efektyvus vadovavimas")

Tokie mokymai, kuriuose norėjosi pasižymėti viską, Jeigu Lietuvos Kunigaikštystės kariai būtų praėję tokius mokymus, tai Lietuva iki šiol būtų iki Juodosios jūros ir tai būtų buvę pasiekta be jokių karų.

Bitė Kotryna Urbonė
UAB "Nortus" konsultantė ir marketingo vadovė ("Aktyvus pardavimas")

Labai efektingi mokymai, išsamūs ir pilni naujovių tiek naujiems, tiek patyrusiems vadovams. Galimybė įgauti patirties tiek iš senų vilkų, tiek iš pasakojamų istorijų. Būtinai panaudosiu ir pritaikysiu visus išmoktus ir sužinotus dalykus savo darbe.

Mantas Raulinavičius
UAB "Neoparta" sandėlio vadovas ("Efektyvus vadovavimas")

Seminaras labai naudingas, jaučiuosi gavęs stiprių žinių ir patirties situacijose, kuriose iki šiol jausdavausi nejaukiai ir netvirtai.
Dariaus bendravimas ir sugebėjimas savo mokymų teoriją pagrįsti gyvenimiškomis situacijomis kelia norą kartoti mokymus kitomis temomis.

Vaidotas Kirkickas
UAB "Itella Logistics" Lietuvos siuntų rūšiavimo vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Patiko mokymai. Ekspertinė kvalifikacija, neperkrauta mokymų medžiaga, reali nauda praktiškai taikant išmoktus metodus ir technikas. Manau investicija į mokymus atsipirks su kaupu.

Valdas Daujotas
UAB "Idėjų Sektorius" Direktorius ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Esu kunigas. Jau 10 metų kasdien tenka ruošti įvairias prezentacijas: pamokslams, mokymams, radijo ir televizijos laidoms. Dariaus Čibonio įtaigaus prezentavimo seminaras puikus mokslinių ir praktinių žinių junginys orientuotas į apčiuopiamą problematikos įvardinimą bei veiksmingo sprendimo atradimą ir įgyvendinimo žemėlapį. Maža to, darbas nedidelėje skirtingų sričių specialistų grupėje sudaro puikią ir saugią galimybę išbandyti kitokį požiūrio kampą galintį atverti naujas galimybes. Neveltui viena rytų patarlė byloja: "praminti takai į naujas ganyklas neveda"

Kun. Algirdas Toliatas
Lietuvos policijos kapelionas

Labai naudingas seminaras. Lektorius labai kompetetingas. Aiškiai išdėsto, suteikia žinių bei praktikos. Padėjo pagerinti pardavimų įgūdžius.

Ana Živajeva
Neoparta, UAB (Aktyvus pardavimas ir derybų pagrindai"

Patiko praktinės užduotys, gera nuotaika ir informacijos pateikimo nuoseklumas, ritmas. Abiejų dienų temos įdomios, visgi antros dienos klausimai-atsakymai ir keliamos problemos buvo daug aktualesnės. Ačiū už gerą kryptį!

Agnė Stonkevičienė
UAB "Interneto partneris" komercijos skyriaus vadovė ("Efektyvus vadovavimas")

Prieš seminarą buvau 100% įsitikinusi, kad mano prezentacija yra tobula. Deja, jau pirmos valandos bėgyje gavau šaltą dušą. Ir paskui vienintelė mintis kirbėjo: kaip čia bus ir ar aš sugebėsiu. Bet visa medžiaga, mokymai, praktika, kurią gavau seminaro metu, kardinaliai pakeitė mano požiūrį ir įgūdžius, ruošiant prezentaciją. Didelis, didelis dėkui Dariui.

Edita Sapeliauskienė
UAB "Jutrix" Marketingo direktorė ("Įtaigus prezentavimas")

Įspūdžiai apie seminarą labai geri. Tikriausiai, vartotinas žodis būtų įkvepiantys. Norisi imti ir daryti. Informacijos bagažas papildytas. Smagu, kad buvo ir praktinių užduočių. Viskas "liuks". Patiko ir vieta, kurioje vedami mokymai, palieka gerą įspūdį, malonu būti.

Urtė Kimbaraitė
"Lidaris" UAB Eksporto vadybininkė ("Aktyvus pardavimas")

Seminaro tema ir pavadinimas 100 proc. atitiko turinį. Įdomiausia dalis buvo praktiniai mokymai ir analizė.

Be abejo, aiškios prezentacijos struktūros pateikimas supaprastino informacijos įsisavinimą.
Rekomenduoju!

Daina Butėnė
"AGARAS" UAB Komercijos direktorė ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Mokymai sužadino norą toliau gilintis į koučingą bei suprasti žmogaus neribotas galimybes. Lektorių pasirinkome jau trečią kartą - vis atsiranda naujų temų. Rekomenduoju!

Simona Achmedova
Actiofarma pardavimų vadovė

Geras teorijos ir praktikos balansas. Daug lengviau įsisavinama medžiaga darant daug praktinių užduočių.

Darius Snieška
"Scania Lietuva" UAB Generalinis direktorius ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Smagu, naudinga, nenuobodu. Idėjų išsinešiu ir asmeniniam gyvenimui. Į iškilusius klausimus buvo pateikti konkretūs atsakymai - tai, ko ir tikiesi gauti per mokymus. Šaunu.

Simona Karilionytė
UAB "Specagra" projektų vadovė ("Profesionalus klientų aptarnavimas")

Atrodo, kad daug žinojau, jau kažkur skaičiau, bet ne viską taikiau, o gal ne taip pritaikydavau. Ačiū už seminarą, kurio dėka pavyko sudėlioti mintis, nusibrėžti tikslus (nerealius). Nuo ryt pradedu rytą kitaip. Rekomenduoju visiems.

Eglė Stanionė
UAB "Betonika" Projektų vadovė ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Glaustas ir aiškus informacijos pateikimas. Labai patiko praktiniai užsiėmai, kurie padėjo pagilinti teorines žinias.
Maža grupė leido gauti daugiau informacijos apie mano asmenines problemas, susijusias su įmonės procesais ir jų valdymu.

Marius Bieliauskas
UAB "Pando Moto" COO ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Seminaras "Aktyvus pardavimas" man labai patiko, nes privertė į pardavimą ir į patį klientą pažvelgti iš kitos pusės. Taip pat parodė, ką reiškia struktūra ne tik darbo, bet ir pokalbio telefonu bei susitikimo metu. Nuo šiol taikysiu bent kelis pardavimo būdus ir manau, jog tikrai daugiau parduosiu nei iki šiol.

Vaida Varašilkaitė
UAB "Agrokontraktas" eksporto vadybininkė ("Aktyvus pardavimas")

1. Efektyvu, sisteminga ir tikslinga.
2. Naudingi patarimai, kurių daugumą panaudosiu savo darbe.
3. Konkretūs gyvenimiški pavyzdžiai daro temas suprantamas.
4. Nedidelis ratas leido pažinti bent trumpai kiekvieną iš dalyvių ir susipažinti su kitų problemomis ir sprendimo būdais.

Ačiū už Jūsų laiką ir geras pamokas :)

Gitana Stankevičienė
"Transporto vystymo grupė" UAB Asistentų vadovė ("Efektyvus vadovavimas")

Aš laimingas, kad sudalyvavau seminare, gavau atsakymus į daugelį aktualių klausimų. Su savimi išsinešu papildytą idėjų banką ir planą kai kuriems pokyčiams.

Genadij Riabčuk
UAB "Logiversa" direktorius ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Mokymų lūkestis buvo gauti kiek įmanoma daugiau konkrečių pavyzdžių, įrankių kaip parduoti konkrečią kompleksinę paslaugą. Lūkesčiai tikrai buvo viršyti. Gavau ne tik įrankių, bet ir metodų kaip susikurti juos pačiai.

Aiškios taisyklės, kurios pritaikytos mano atvejui. Lektorius ruošėsi ir labai įsigilino. Labai šiltas, linksmas žmogus, su kuriuo malonu diskutuoti.

Erika Fedorenčikaitė
"Go Vilnius" Padalinio vadovė

Džiaugiuosi dalyvavusi seminare. Patiko formatas, sukurtas geras komandos klimatas mokytis, klysti. Sužinojau efektyvios prezentacijos struktūrą - geras pagrindas tobulinti savo prezentavimo įgūdžius.
Ypač patiko galimybė pasitreniruoti pravesti prezentacijas, ne tik teoriją išgirsti. Rekomenduočiau mokymus kitiems.

Regina Pūnienė
"Vinted" resursų analitikė ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Puikus restartas. Komanda buvo įsitraukusi, laikas praėjo linksmai, naudingai ir greitai!
Naudą, neabejoju, pajusime jau netrukus. Iki kitų kartų - soon!

Matas Motiekaitis
"Compensa Vienna Insurance Group" Verslo vadovas

- Gera metodinė medžiaga. Aiškiai pateikiama.
- Stiprios "sparnuotos" frazės, kurias galima pritaikyti praktikoje.
- Seminaras sustyguoja per iglą laiką išbalansuotą/ intuicinį darbą.

Mantvydas Jakubėnas
UAB "Morek" produktų grupės vadovas ("Aktyvaus pardavimo įgūdžiai")

Mokymai buvo efektyvūs, įtraukiantys visus mokymo dalyvius veikti: analizuoti situacijas, ieškoti sprendimų ir t.t. Pasisėmiau naudingos patirties, kurią pritaikysiu tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Edvinas Sakalauskas
UAB "AQ Wiring Systems" gamybos planuotojas ("Efektyvi komunikacija su išoriniais bei vidiniais įmonės klientais ir tiekėjais")

Seminaras padėjo geriau suprasti, kaip galima ir kaip reikia tinkamai komunikuoti su klientais bei kolegomis. Žinios universalios, todėl jas pritaikyti galima ir kasdieniame bendravime. Seminaro metu duotos praktinės užduotys taip pat padėjo viską geriau suprasti tiek iš savo, tiek iš pašnekovo pusės.

Deividas Tavoras
UAB "AQ Wiring Systems" gamybos planuotojas ("Efektyvi komunikacija su išoriniais bei vidiniais įmonės klientais ir tiekėjais"

Malonu stebėti, kaip komanda keičiasi per tokį trumpą periodą. Vieną dieną žali viščiukai ir kitą dieną derybininkai, kurie gali atstovėti įmonės interesus.

Dergilė Černiauskienė
UAB "Neoparta" direktorė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Puikus. Mokymai patiko ir net truputį viršijo lūkesčius. Ačiū Jums. Turėjau progą smagiai praleisti laiką, prisiminti pamirštus dalykus ir atkreipti dėmesį į tai, kas nauja ir naudinga šiandien.

Regina Vitkauskaitė-Glatkauskienė
UAB "LT Interior" projektų vadovė ("Klientų aptarnavimas aukščiausiu lygiu")

Puikiai ir informatyviai praleista diena, patobulintos žinios, sužinota daug naujų dalykų, idėjų, patarimų. Puikiai pateikta medžiaga. Esu labai patenkintas.

Remigijus Milkeris
UAB "Specagra" atsarginių dalių vadybininkas ("Profesionalus klientų aptarnavimas")

Ačiū už smagius ir naudingus mokymus. Iš tikrųjų smagu, kai visi galime prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių ir mokintis, tobulėti net neišeinant iš namų.

Jūsų organizuojamus mokymus jau žinau seniai, nes nemažai kolegų, draugų yra dalyvavę. Atsiliepimai apie Jūsų vedamus mokymus tik kuo geriausi. Todėl labai apsidžiaugiau, kad Mindaugas sudarė galimybę sudalyvauti.

Šiaip esu buvęs nemažai pardavimų mokymų, bet tas buvo seniai, o naudojamus įgūdžius reikia pastoviai "atšviežinti". Šiandien tas tikrai puikiai pavyko bei gavau ir naujų žinių.
Tikrai buvo naudinga pasikartoti ir žinoti, kokia svarbi susitikimo pokalbio struktūra, aiškūs skaidrių paruošimo principai, grįžtamasis ryšys iš pašnekovo.

Jūsų paminėti svarbūs dalykai virtualaus susitikimo metu taip pat gali padėti pagerinti ir "gyvo" susitikimo kokybę.

Dar kartą ačiū Jums.

Dainius Cinaitis
"Apiterapija" UAB Pardavimų verslo klientams vadovas ("Aktyvūs nuoyoliniai pardavimaii")

Gavau labai daug vertingos, naudingos informacijos. Jau dabar esu tikra, kad panaudosiu ją vedant derybas. Sužavėjo, kad Darius sugeba kiekvieną teoriją, faktą pagrįsti realiu, suprantamu pavyzdžiu. Dabar viskas atrodo taip akivaizdu ir naudinga, kad nepritaikyti kažko praktikoje būtų nuodėmė.

Ingrida Vyšniauskienė
UAB "Agrokontraktas" Eksporto vadybininkė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Vienas gersiausių kiek teko dalyvauti, su pavyzdžiais iš praktikos. Ar naudosiu įgytas žinias praktikoje? Be abejo, jau nuo rytoj. Ir sau esu nusimatęs dalyvauti kituose mokymuose - augant verslui tai yra būtinybė. Dariau, tikrai ačiū.

Tadas Jeršovas
UAB "Lukla" direktorius ("Efektyvus vadovavimas")

Atsiliepimai patys geriausi. Išmokau kitaip žiūrėti į susiklosčiiusią situaciją ar klausimus, susijusius su problema. Išmokau užduoti tinkamus klausimus darbuotojui ir bendrauti su juo, kad gaučiau geresnių rezultatų.

Vaidotas Varkojis
UAB "P.Varkojis ir kompanija" gamybos vadovas ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Labai nuostabus seminaras, patenkino visus mano lūkesčius net su dideliu kaupu, gavau daugiau pasitikėjimo savimi ir tikrai patobulėjau. Ačiū už profesionaliai, jaukiai ir super naudingai praleistą laiką!

Vaidotas Čepulis
UAB "Aradas ir ko" eksporto vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Nuoširdus dėkui, tikrai naudingai ir smagiai praleistas laikas . "Auksinio banko" mintys rodo, kad seminaras tiko visam kolektyvui. Manau, kad dar ne kartą susitiksime.

Rimantas Sakaitis
UAB "Rokauta" direktorius

Kaip ir po kiekvienų gerb. Dariaus mokymų radikaliai pasikeitė supratimas apie mokymų temą. Viskas tapo paprasta ir aišku, dabar belieka naudotis įgytomis žiniomis. Ačiū.

Osvaldas Striukas
"Osmil Group" Ltd vadovas

Neperkrauta teorijos, lengva atsiminti būtinus dalykus. Daug praktinių užduočių ir situacijų analizės. Dalyviai aktyviai dalyvaudami suranda būdų, kaip pritaikyti gautas žinias savo versle.

Jevgenij Kiseliov
UAB "Eldes" verslo plėtros grupės vadovas ("Didelių pardavimų strategija ir taktika")

Seminarą pavadinčiau ir motyvaciniu ir žinių suteikiančiu. Dvi dienos praėjo greitai ir produktyviai. Daug naudingos informacijos, kurią visą galima pritaikyti savo pardavimų veikloje.

Ieva Junokė
"iDeal" UAB Verslo klientų vadybininkė ("Aktyvus pardavimas")

Išsamu, aišku, suprantama. Daug praktinių užduočių, kas priverčia dirbti savarankiškai ir tobulėti. Sužinojau, kaip turi būti konstruojama gera prezentacija. Rekomenduoju tam, kas nori įveikti viešojo kalbejimo baimę.

Laurynas Šulinskas
UAB "SMS Eligita" vadybininkas ("Įtaigus prezentavimas")

Seminaras buvo labai naudingas, sužinojau daug naujų dalykų. Pirmą kartą dalyvavau seminare, kuriame buvo taip įdomu. Super, kad buvo tiek daug tiesioginio bendravimo ir praktinių užduočių.

Benius Žostautas
"Termolink" UAB

Seminaras gerai organizuotas, puikus laiko valdymas ir diskusijų moderavimas.
Aiškios pozicijos dėstomais klausimais, konkretu. Girdėjau apie tai, kas man buvo aktualu. Ačiū.

Mindaugas Danilevičius
"Apiterapija" UAB Direktorius ("Efektyvus vadovavimas")

Pateisino lūkesčius 100 proc. Atsakė labai daug klausimų, padėjo susidėlioti vadovavimo viziją. Labai naudingi ir rekomenduotini mokymai.

Vilma Lionienė
UAB "Redal" pardavimo vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai"

Mokymų metu gauta informacija leido labiau pažvelgti į save, suplanuoti ateities pokyčius, iškėliau sau tikslus artimai ateičiai. Jau seminaro metu susidariau veiksmų/pokyčių planą!

Laimonas Lisauskas
"Vilpra" UAB Atstovybės vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Ačiū, Dariau, už seminarą, už auksines idėjas ir tikėtina, kad šis seminaras bent dalimi prisidės prie pardavimų sėkmės 2016m.

Nijolė Bernotaitė-Speičienė
UAB "Laisvas ir nepriklausomas kanalas" TV reklamos projektų vadovė

Nuoširdus ačiū visos įmonės vardu. Mokymai įtaigūs, gyvi, kūrybiški. Atliepė visus lūkesčius. Tęsime bendradarbiavimą.

Dovilė Lapėnienė
UAB "Headex" atrankų departamento vadovė ("Aktyvus pardavimas")

- Struktūrizuota medžiaga.
- Aiškus paprastas tekstas
- Puikus įtraukimas
- Koncentruota ir naudinga medžiaga
- Verčia mąstyti
- Noriu dar =)

Alina Kilsch
"Sugihara PRO" Projektų grupės vadovė

Puikus seminaras, pranokęs mano lūkesčius. Visos teorinės žinios su pavyzdžiais ir praktinėmis užduotimis - tai, ko ieškojau. 90 proc. gautų žinių panaudosiu savo darbe.

Laima Petkienė
UAB "Lotos pharma" komercijos direktorė ("Efektyvus vadovavimas")

Tobulas seminaras, privertė savyje susivokti kur klystu, o kur einu geru keliu. Supratau kur ir ką reikės tobulinti, persiorientuoti į "tinkamą" pardavimų sistemą. Daug konkrečios ir tikslingos informacijos.
Lektorius fantastiškas ir labai profesionalus.

Ernesta Paukštytė
"Sugihara PRO" ("Aktyvus pardavimas")

Puikus seminaras. Aiškiai ir profesionaliai pateikiama medžiaga. Pateikta naudingų pavyzdžių. Paaškinamos dažnos vadovų, pardavėjų klaidos bei stiprybės.

Dominykas Morkūnas
UAB "Akvatera" verslo vystymo vadybininkas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Dalyvauju ne pirmą kartą Jūsų mokymuose ir esu labai patenkinta. Gavau ne tik teorinių žinių, pasitikrinau save, tačiau buvo ir puikūs pratimai, užduotys, kurios padeda įprasminti gautas žinias. Ačiū labai.

Živilė Račkelienė
UAB "Telemarketing" pardavimų grupės vadovė

Koncentruotas, aiškiai dėstytas susitikimas, kurio metu paprastais suprantamais pavyzdžiais iliustruotos situacijos. puikiai pateikiama aktuali tema. Labai gerai suplanuotas laikas paskaitos ir pertraukų leido efektyviau įsisavinti informaciją ir nepervargti.
Sudėtingi sprendimai perteikti lengva ir įdomia forma.
Gavau sprendimus, kuriuos taikysiu jau šį vakarą, ir nuo jų mano profesinė veikla ir asmeninis gyvenimas bus geresnis.

Jolanta Ažondenienė
Skuodo raj. savivaldybės tarybos narė ("Konfliktinių situacijų ir streso valdymas")

Įdomiai, konstruktyviai, struktūriškai ir be galo paprastai. Vieni geriausių mokymų, kuriuose esu dalyvavęs.

Kazimieras Jarmalis
UAB "Kelionių akademija" pardavimo ir produkto vadovas

Po Dariaus mokymų visada norisi kalnus versti!

Šarūnas Kazanavičius
UAB "Vilpra" Prekių grupės pardavimų vadovas

Negaliu atsistebėti, kiek, Dariau, turite idėjų, istorijų, situacijų sprendimų. Neišsenkanti "Aladino lempa" - tik ne visai tiesiogiai išpildanti norus, o nukreipianti į teisingas, aiškias, tikslingas vagas, kad veikla taptų ne iššūkis, o lengvai, sklandžiai ir su džiaugsmu einanti. Ačiū!

Vilma Vaitulionytė
("Konfliktinių situacijų ir streso valdymas")

Tema man buvo nauja, todėl labai patiko ir buvo naudinga. Praktinės užduotys buvo aiškios ir leido pajusti taikomo metodo naudą ir kaip tai gali palengvintį darbą.

Žydrė Jokimaitė
UAB "Dineras" Direktorė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Ačiū Dariui už puikų, daug pamąstymų ir išliekamosios vertės teikiantį seminarą. Tikiuosi, kad visas žinias sėkmingia panaudosiu klientų aptarnavimo ir pardavimų srityse.

Indrė Stadalnykaitė
UAB "ALD Automotive" klientų aptarnavimo skyriaus specialistė ("Profesionalus klientų aptarnavimas")

Patiko daug praktinių užduočių, atviri pokalbiai, unikalios metaforos ir gyvenimiškos istorijos, kurios buvo kaip labai geras prieskonis.

Laurynas Baltrušaitis
Neoparta uab Importo vadovas

Ačiū, labai patiko seminaras. Seniai buvau pardavimų seminare, turėjau stresą, kad reikės važiuoti į šį seminarą. Bet jau pirmoje dienos pusėje pamačiau, kad labai gera atmosfera tarp lektoriaus ir dalyvių. Patiko tuo, kad nebuvo "sausa" teorija, kurios realiai negali pritaikyti savo praktikoje. Pateikėte daug pavyzdžių, kuriais galima pasiremti realiai. Supratau, ką darau ne taip ir kaip tai reikėtų įgyvendinti geriau.

Ingrida Valašinienė
UAB "Plandent" pardavimų vadybininkė ("Aktyvus pardavimas")

Atvėrė akis į esminius dalykus ir sufokusavo į elgesį, kuris gali duoti geriausių rezultatų. Bandysiu panaudoti šias žinias bendraudama su klientais.

Toma Svanauskaitė - Samuilė
AB "Vilkyškių pieninė" eksporto vadybininkė

Seminaras buvo labai naudingas. Daug įdomios ir svarbiausia, pritaikomos informacijos. Įdomūs pavyzdžiai, leidžiantys situaciją prigretinti prie turimų problemų.

Genialumas slypi paprastume.

Valerija Mačytė, Produktų grupės vystymo vadovė
"Miečys - verslo sprendimai" UAB ("Efektyvus vadovavimas")

Labai geras seminaro vedimo stilius. Pats seminaras labai tinka II etapui po seminaro "Aktyvus pardavimas". Daug praktinių užduočių, aptarimų, leidžia geriau prisiminti ir pamatyti savo klaidas, ir kuria linkme tobulėti.

Šarūnas Bakonis
UAB "Bayer" KAM ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Konkretūs, aiškūs kursai. Kompetetingas dėstytojas, turintis humoro jausmą. Kol kas geriausi pardavimo kursai, kokiuose esu buvęs. Realiai pritaikomos idėjos.

Marius Rimkus
UAB "Cherry Servers" pardavimų inžinierius ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Noriu padėkoti treneriui Dariui už nuostabų seminarą – laikas praėjo nepastebimai bei naudingai. Galvoje vien tik teigiamos emocijos bei nauji išsikelti tikslai, ateities darbams. Seminarą vertinčiau tvirtam 10.

Andrius Dulskis
UAB "Adampolis" Pardavimų vadybininkas ("Didelių pardavimų strategija ir taktika")

Rekomenduoju kiekvienam, kas nori tobulėti. Ypač naudinga derybininkams, kurie nesupranta, kad derybas galima paversti žaidimu ir juo mėgautis. Ačiū!

P.S. Tikiu, kad po šio seminaro tapsiu ne tik geresniu derybininku, bet ir žmogumi!

Tadas Abramavičius
"Baltic Consol Line" Verslo plėtros vadovas (Derybų vedimo įgūdžiai)

Puikūs mokymai. Patiko daugybė pavyzdžių, realių pavyzdžių įvairiose situacijose. Tikrai buvo tikslių minčių, pastabų, pamokymų, kuriuos turiu panaudoti savo veikloje.

Marius Rakauskas
UAB "Evopipes Radius" projektų vadovas ("Aktyvus pardavimas")

Naudingi mokymai su daug praktikos. Nebuvo kada nuobodžiauti. Įtraukiantys, įdomūs. Aktyviai taikant praktikoje, manau tikrai bus kur kas geresni pardavimų rezultatai.

Asta Korsakė
"Compensa Vienna Insurance Group" Verslo klientų draudimo ekspertė

Patiko susisteminta ir aiški informacija, konkrečiai ko reikia įtaigiam prezentavimui. Džiaugiuosi, kad perlipau per save ir įvykdžiau pateiktas užduotis, video analizė pateikė aiškų suvokimą, ko man trūksta, - ateityje tobulinsiu. Ačiū už puikią atmosferą, palaikymą ir paskatinimą! Daug ko pavyko išmokti iš dalyvių.

Laura Butkevičienė
UAB "Arijus" NVS skyriaus direktorė ("Įtaigus prezentavimas")

Labai patiko paprastas ir šiltas bendravimas, praktinės užduotys ir lektoriaus dalijimasis patirtimi. Taip pat patiko, kad buvo nedaug dalyvių ir kiekvienas galėjo pasireikšti.

Toma Montrimienė
UAB "Finėjas" pardavimų vadybininkė ("Didelių pardavimų strategija ir taktika")

Labai džiaugiuosi seminaro metu pasisėmusi tiek energijos, tiek naujų žinių. Kas labiausiai patiko, tai ne tik teorija, bet svarbiausia ir konkretūs praktiniai patarimai. Ne visada seminaruose to galima sulaukti. Jautėsi, jog diena praėjo su tikrai žinančiu savo sritį žmogumi. Tikiuosi ateityje pavyks sudalyvauti daugiau Jūsų mokymuose.

Augustė Bruzgytė
"AS VIASAT" Tiesioginių pardavimų vadovė ("Vadovavimo įrankiai")

Seminaras viršijo lūkesčius. Seminaro metu radau sprendimus į opiausias problemas. Turiu aiškų veiksmų planą. T.y. net tos bandomosios koučingo sesijos buvo sėkmingos. Labai gailiuosi, kad nesudalyvavau šiame seminare anksčiau. Čia yra pirmas seminaras, kurį vadinčiau 11 balų iš 10 ir rekomenduočiau visiems.

Oksana Buchovskaja
UAB "4finance" Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Dar važiuodamas į seminarą galvojau skeptiškai ir nemaniau, jog tai gali man pagelbėti kasdieniame darbe. Tačiau mokymų metu tikrai išgirdau nemažai naujų ir, svarbiausia, pritaikomų praktikoje idėjų, kurios jau seminaro metu pradėjo keisti mano mąstymą.
Iš tiesų jaučiuosi asmeniškai skolingas Dariui už tiek daug man skirto laiko. Ačiū!

Paulius Čeponis
"Krasta Auto Kaunas" detalių pardavimo vadybininkas ("Klientų aptarnavimas aukščiausiu lygiu")

Konstruktyvūs mokymai aptariant pačius opiausius klausimus, su kuriais susiduria klientų aptarnavimo vadyba. Kaip rasti aukso viduriuką, siekiant gauti ir pelną, ir laimingą klientą. Mokymų metu atsakyta į visus klausimus.

Raminta Tarozaitė
UAB "Baltic Transline" vyr. klientų aptarnavimo vadybininkė ("Profesionalus klientų aptarnavimas')

Rekomenduočiau šį seminarą visoms įmonėms, kurios vykdo pardavimus.
Naudingas seminaras, kurį pravedė puikus mokytojas. 10 balų!

Kaip dalyvis, seminaro metu sužinojau kur galiu tobulėti ir ką daryti, kad pagerėtų mano rezultatai. Buvau įtrauktas į mokymus taip, kad net nepastebėjau, kaip prabėgo dvi dienos.

Dariau, didžiausios Tau sėkmės! Ačiū!

Laurynas Einas
"Bennet Distributors" UAB HoReCa vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Labai patiko mokymų konkretumas, nereikalingos informacijos nebuvimas, dėmesys kiekvienam dalyviui ir asmeninės patirties pasidalijimas. Mokymų kokybę įrodo faktas, jog tiek man, tiek komandai dvi dienos praėjo kaip dvi valandos.

Aurimas Petrauskas
UAB "P.Markevičius ir Ko" pardavimų vadovas ("Aktyvus pardavimas")

Seminaras labai patiko. Daug praktinių patarimų ir pavyzdžių. Geras dalyvių įtraukimas į užsiėmimus. Tikslus derybų eigos aprašymas. Mažai teorijos, nėra tuščių kalbų. Konkretūs patarimai kaip pasiruošti ir derybose pasiekti puikių rezultatų. Ačiū!

Agnė Čyžienė
UAB "Manvesta" Vykdomoji direktorė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Gavau labai daug naudingos informacijos. Sustiprinau savo žinias, atskleidžiau daug dalykų, tiek asmeninių savybių, tiek profesinių. Supratau, kad dabar galėčiau prezentuoti ar parduoti bet ką, kad ir sniegą eskimams ☺ Ačiū.

Vilma Vaitulionytė
("Įtaigus prezentavimas")

Puikiai paruošta mokymų tematika. Ateidamas nesitikėjau surasti tiek sprendimų problemoms, kurios iškyla bendraujant su klientais. Svarbu, kad atradus problemas iškart sužinojau, kaip išspęsti jas man reikiama linkme.

Edgaras Burinskas
UAB "SV Technika" ("Aktyvus pardavimas")

Galvoje susidėliojo efektyvios prezentacijos struktūra. Padėjote suprasti, iš ko susideda ir kaip realiai tai įgyvendinti. Žavi prezentatoriai, kurie tai daro įdomiai ir patraukliai, iki šiol tai buvo mįslė. Matai, kad įmanoma, nori tai padaryti, bet nežinai kaip. Aiškumas atsirado. Galvoje ši informacija jau “guli” ir bus naudojama praktiškai.

Eglė Jurkšaitytė
UAB "Žemaitijos pienas" Prekės ženklo rinkodaros ir pardavimų vadovė ("Įtaigus prezentavimas")

Puikus ir labai informatyvus seminaras. Daug praktinių užduočių ir asmeninių pavyzdžių, kas dar labiau sustiprina seminaro sėkmę. Gavau labai daug naudingos informacijos. Rekomenduočiau visiems.

Jurgita Benetienė
UAB "P.Varkojis ir kompanija" vadybininkė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Dar kartą ačiū, seminaras patiko!!!
Geriausia dalis – visi pateikia savo pavyzdžius (dalinasi patirtimi). Kitą kartą atrodo, kad "kita sritis" nesusijusi su mano - bet smagu kai gali mokytis iš kitų klaidų, mokytis ir semtis patirties iš jau pasiektų tikslų.

Eglė Stanionė
UAB "Betonika" Projektų vadovė ("Didelių pardavimų strategija ir taktika")

Aiški, tiksli informacija apie tikrai aktualią temą. Pagelbėjo viską sudėlioti į vietas ir man dar pavyko nemažai naujo išsinešti. Didelis dėkui Dariui! DInamiškoje aplinkoje mažai dėmesio skiri teorijoms nagrinėti, o Dariaus pagalba pavyko viską gauti per kelias dienas. Tikrai rekomenduoju!

Marius Baronas
UAB "TD Baltic" plėtros vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Puiki investicija. Pažadino miegantį žvėrį :) Idėjų bomba!

Vaidotas Šmaižys
"Techvitas", UAB ( "Aktyvus pardavimas")

Mokymai buvo labai interaktyvūs, informatyvūs. Darius Čibonis kaip lektorius yra labai aktyvus, orientuotas į dalyvius, gyvenimiškais pavyzdžiais padeda išspręsti problemas. Dalyvavau jau ne pirmuose mokymuose, bet tikiu, kad ne paskutiniuose.

Modestas Venckus
UAB "Aradas ir ko" eksporto vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Dėkoju už gerą ir naudingai praleistą laiką. Patiko metodikų įvairovė – laikas praėjo labai greitai, nes buvo įdomu. Gavau idėjų kitokiems veiksmams. Užsitvirtinau stipriąsias puses ir sužinojau, ką keisti. Buvo labai malonu ir naudinga apsilankyti dar kartą. Sėkmės!

Irma Radauskienė
AB "Klaipėdos" viešbutis Pardavimų vadybininkė ("Pardavimo didelėms įmonėms strategija ir taktika")

Įspūdžiai patys geriausi, daug naudingos informacijos pateikta su pavyzdžiais, suprantamai. Gerai ir produktyviai praleistas laikas. Konstruktyvūs dialogai. Po seminaro liko tik išmėginti, praktikuoti natūraliai.

Tomas Balčiūnas
UAB "Bioenergy LT" vadybininkas-agronomas ("Aktyvaus pardavimo įgūdžiai")

Patiko: paprastumas, konkretumas, praktinės užduotys, pavyzdžiai (realių situacijų, galimų sprendimų būdų), pozityvūs komentarai apie tai, kaip mums sekėsi. Draugiška aplinka užtikrino dalinimąsi patirtimis ir sunkumais - tai irgi labai šaunu.
Nepatiko: per trumpai, norėjosi dar.

Jurgita Jokubauskienė
Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Seminaro metu įgytos žinios privertė susimąstyti ir pakeisti požiūrį į savaime suprantamus dalykus - pardavėjo svarbą, įtaigos ir argumentų naudojimą. Dėkoju už kitokį požiūrį, tikiuosi, tai padės pasiekti didelių rezultatų - juk mažos pastangos viską keičia.

Simona Achmedova
UAB "Lakameda" pardavimų vadybininkė ("Aktyvus pardavimas")

Puikus seminaras vadovams, dirbantiems su pardavimo komanda! Daud puikių idėjų ir minčių. Kompetetingas lektorius, aiškiai dėstantis mintis, pritraukiantis dėmesį. Didelis ačiū, tikimės daug ką pritaikyti savo įmonėje.

Tomas Radavičius
UAB "Giftika" pardavimų vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Patiko tinkamas tempas, daug praktikos, ne tik teorija, kompaktiška grupė.

Laimonas Luižys
UAB "Betonika" projektų vadovas ("Konfliktinių situacijų ir streso valdymas")

Labai konkretūs, taiklūs mokymai, padedantys susidėlioti tinkamą valdymo, vadovavimo matricą.

Gintaras Zavarauskas
"Agrochema" UAB, Regiono pardavimų vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Puikūs praktiniai mokymai, kurie suteikė reikiamų žinių, kaip elgtis derybų metu ir laimėti. Labai susisteminta ir aiškiai, paprastai pateikta informacija. Labai konkretūs pasiūlymai. Charizmatiškas seminaro treneris.

Ieva Žukauskaitė-Gustė
UAB "Kėdainių konservų fabrikas" pardavimų vadybininkė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Tai jau antri mano mokymai, kuriuos veda Darius. Charizma, didelė patirtis bei humoo jausmas - visi šie trenerio bruožai padarė mokymus neįprastus ir naudingus. Įgytas žinias pritaikysiu tiek darbinėje sferoje, tiek asmeniniame gyvenime.

Sandra Kumštienė
UAB "AQ Wiring Systems" tiekėjų vystymo specialistė ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Seminaras labai patiko, buvo įtraukiantis su daug humoro, praktikos ir realių pavyzdžių. Išsinešu kalną žinių ir noriu kuo greičiau jas užtvirtinti savo gyvenime.

Rūnas Šidlauskas
UAB "Neoparta" pardavimų sk.vadybininkas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Džiaugiuosi, kad mokymai nebuvo "atitrūkimas nuo realybės" ir ėjo koja kojon su mūsų kasdiene veikla.

Marius Cvilikas
AB "DNB bankas" verslo klientų projektų vadovas ("Proaktyvus pardavimas verslo klientams")

Saulės spindulys! Jau laukiu akimirkos, kada galėsiu panaudoti gautas žinias. Gauta informacija yra labai naudinga - idėjų lietus.

Živilė Adomonytė
UAB "Dayten" projektų vadovė ("Aktyvus pardavimas")

Įspūdžiai apie seminarą patys geriausi: turininga ir produktyvu. Esu laimingas, kas pasitaikė galimybė sudalyvauti šiame seminare. Neabejoju, kad visos įgytos žinios bei pastabos duos didelę naudą ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime.

Tomas Adomaitis
UAB "Adikopas Group" Pardavimų vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Man patiko. Manau, kad daug tvirčiau jausiuosi derybose, pirmiausia todėl, kad žinosiu, kaip joms pasiruošti. Puiku, kad galėjome išbandyti save praktikoje ir tai aptarti.

Martynas Matulevičius
UAB "Gelbėjimo sistemos" CEO ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Ačiū už puikų pranešimą mano organizuotoje konferencijoje Rygoje!
Jūs buvote geriausiai publikos įvertintas pranešėjas! Sveikinu!

Žinojau, kad viską atliksite tobulai ir Jums pavyko tai vėl :)

Didelis AČIŪ, galite būti tikras, kad kviesiu Jus vėl!

Solvita Ķieģele
"LETA Reklāmas Serviss" Vykdančioji direktorė ir Valdybos narė

- Informatyvūs mokymai
- Taiklūs praktiniai pavyzdžiai
- Naudingi praktiniai užsiėmimai
- Nebuvo nuobodu
- Pozityvi analizė
- Neperkrauta

Marius Pipiras
UAB "Eldes" verslo plėtros grupės vadovas ("Didelių pardavimų strategija ir taktika")

Be galo naudingai praleistos dvi dienos, padėjusios ne tik sužinoti daug naujų vadovavimo technikų, bet ir susidėlioti aiškų veiksmų planą ir viziją ateičiai. Ačiū, Dariau!!!

Kazimieras Jarmalis
UAB "Kelionių akademija" Pardavimo vadovas ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Seminaro metu gauta daug naudingos informacijos apie aktyvius pardavimus. Labai vertingos praktinės užduotys, kurios kur kas geriau leido suprasti dėstomą medžiagą. Buvo aptartas pardavimo procesas nuo A iki Z, pamačiau, ką darau gerai, blogai, ką reikia keisti.

Šarūnė Rimdeikytė
"Jet Maintenance Solutions" Sales Manager ("Aktyvus pardavimas")

Labai patiko, sužinojau labai daug naudingos informacijos. Tikiuosi, šie mokymai ne paskutiniai. Šiuo metu turiu daug idėjų, kurias galėsiu panaudoti. Tikiuosi, jos man padės.

Eglė Dragūnaiė
UAB "Entafarma" mažmenos vadovė

Labai patiko pati seminaro vedimo maniera: natūralumas, bendravimo būdas, noras perteikti ir pasidalinti savo turimomis žiniomis. Taip pat patiko, kad gavau daug patarimų, konkrečių patarimų, kuriuos, matau, galėsiu pritaikyti darbe.

Jolita Mackienė
UAB "No Magic Europe" Paslaugų skyriaus vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Supratau, kad daug ką reikia keisti kardinaliai. Seminaras super.

Andrius Gaubas
UAB "Apiterapija" pardavimų vadovas ("Aktyvus pardavimas")

Puikus seminaras. Per, atrodo, trumpą laiką labai gerai ir taikliai parinktos bei aiškiai išdėstytos temos. Teorija aktuali, nenuobodi, gerai parinkti pavyzdžiai. Įdomūs pratimai. Ačiū, tikiuosi dar susitiksime :)

Valdas Ancuta
"Vilpra" UAB Pardavimų vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Labai informatyvūs mokymai. Atrodo, jog tu tai jau lyg ir žinai, tačiau profesionalus pateikimas "užveda" iš naujo. Gera atmosfera padeda susikaupti ties mokymais, nes dviejų dienų mokymai juk gali būti ir varginantys. Tačiau taip tikrai nėra. Daug sisteminimo idėjų, kurias planuoju naudoti darbo kasdienybėje, o taip pat ir pasidalinti su kolegomis. Ačiū už Jūsų laiką ir atsidavimą.

Jovita Kyguolytė
UAB "Betometa" pardavimų vadybininkė ("Aktyvus pardavimas"

Super spyris! Atverti keliai kitokiam pardavimo skatinimui!

Kazys Stoncelis
UAB "Elucida" vadybininkas ("Aktyvus pardavimas")

Seminaras, suteikiantis naudingų žinių ir konkrečių įrankių tam tikriems rezultatams pasiekti. Privertė į įmonę ir save pačią pažvelgti kitu kampu, viską apmąstyti. Naudinga pasirodė ir kitų seminaro dalyvių pasidalinta patirtis.

Sonata Rukavičienė
UAB "In Flexum" direktorė ("Efektyvus vadovavimas")

Labai dinamiškas seminaras: daug pagrindinės informacijos, bet ji išdėstyta labai struktūriškai. Gausu lektoriaus pavyzdžių. Grupiniai/ asmeniniai darbai nekelia streso ir padeda suprasti esmę.

Antanas Staškevičius
UAB "Novameta" projektų vadovas ("Profesionalus klientų aptarnavimas")

Mokymų metu ne tik susipažinau su koučingu, bet ir turėjau galimybę pasipraktikuoti. Darius Čibonis sugeba surasti priėjimą prie kiekvieno dalyvio. Per dvi dienas sugebėjo nušviesti kelią į koučingo metodiką, ko nesugeba padaryti dėstytojai per pusę metų. Esu labai dėkinga už šiuos mokymus.

Izabela Bartoševič
("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Nuoširdus ačiū, Dariau, kad padėjote sužinoti daug naujų derybinių technikų ir sudėlioti aiškų derybų planą. O gyvos situacijos padėjo tai įsisavinti.

Vaida Aužbikavičienė
UAB "KSDS" pardavimų vadybininkė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Super, konkretūs, aiškūs. Jau matau, kur pritaikyti, turiu jau kažkokį supratimą, kaip tai padaryti. Susimatysime gal neužilgo vadovų mokymuose.

Dominykas Benediktinavičius
UAB "Ronelda" projektų vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Įspūdžiai labai teigiami, norėčiau sudalyvauti panašiuose mokymuose. Iš seminaro išeinu kaip stipresnė asmenybė, išmokęs bendravimo su savo pavaldiniais įgūdžių: ko iš jų reikalauti, kaip atpažinti darbuotojų tipus. Pamačiau savo silpnąsias puses.

Vaidas Radimonas
IĮ "Danuva" komercijos direktorius ("Efektyvus vadovavimas")

Seminaras naudingas tiek pradedantiems pardavimų žmonėms, tiek jau įgudusiems specialistams. Užsiėmimuose naudojami praktiniai pavyzdžiai, kuriuos galima pritaikyti ir savo verslo linijai. Teorijos čia nerasite, bet kitą dieną po mokymų pačiam norėsis "mušti" rekordus skambinant klientams bei lankant juos.

Agnė Nairanauskaitė
UAB "Alna Intelligence" pardavimų vadovė ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Labai daug teigiamų įspūdžių: puiki atmosfera, labai daug naudingų žinių, padėjusių "susidėlioti viską į lentynėles". Seminaras įkvėpė pradėti veikti ir neturint didelių darbų plano - net ir mažas žingsnelis gali daug pakeisti. Ačiū!

Nijolė Jokubauskienė
UAB "Techvitas" produktų vadovė ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Dvi dienos prabėgo itin greitai, nors nesu naujokas pardavimuose. Darius privertė savo įsitikinimus pakeisti. Visada maniau, kad mokymai neatneša naudos, nes viskas yra išmokstama iš gyvenimo, bet šiuo atveju manau, kad mokytis tikrai yra kur, nes patirtys labai skiriasi.

Arūnas Pukis
UADBB "Balto Link" draudimo brokerio padėjėjas ("Aktyvus draudimo paslaugų pardavimas verslo klientams"

Energija trykštantis, charizmatiškas lektorius. Seminaras uždegė motyvacija tobulėti, veržtis į priekį, taisyti daromas klaidas, išvengti naujų. Konkretu, aišku, energinga, aktualu, labai naudinga!

Aušra Žitkuvienė
UAB "Ravak Baltic" prekybos atstovė

Dariau, ačiū už idėjas ir vertingas pamokas. pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti. Esu tikras, tai duos didelių rezultatų.

Gediminas Juška
USB "RG Consulting" projekto vadovas ("Aktyvus pardavimas")

Nuostabu, nes labai daug naujų idėjų, konkrečių atsakymų, situacijų. Nusistačiau naujus tikslus, atpažinau klaidas ir susipažinau su naujovėmis.

Gabrielė Aleknavičiūtė-Martinez
UAB "Redal" pardavimų vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Buvo įdomu jau girdėtą temą išgirsti pristatomą kitaip: įdomiai, nenuobodžiai. Man labiausiai patiko girdėti "gyvus" pavyzdžius tiek iš Dariaus praktikos, tiek iš kitų seminaro dalyvių. Nors tema labai plati, bet labai aiškiai sustrūktūrizuota ir pateikta.

Lina Galvelienė
UAB "Hellmann Worldwide Logistics" finansų direktorė ("Efektyvus vadovavimas")

Ačiū už žinias, bei gerai perteiktą savo energiją. Po seminaro tik ir norisi išbandyti naujas metodikas, tikiuosi dar susitikti!

Roman Fišerman
"Vlantana" UAB ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Pamatiniai dalykai, kurie neretai užmirštami, tačiau labai svarbūs. Rekomenduoju!

Karolis Šimkus
"Altas auto" Pardavimų vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Žaibiška mokymų nauda! Remiantis trenerio išdėstytais metodais, kitą dieną po mokymų sudarytas didelis sandoris (25 proc. metinio plano), kuris iš karto pateisino visus lūkesčius. Nuostabu!

Rolandas Juteika
AB "DNB bankas", Vertybinių popierių prekybos skyriaus vadovas ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Atviri seminarai – puiki galimybė pasisemti patirties iš visų seminaro dalyvių. Ačiū už puikų dėstymą, geras žinias ir geras emocijas!

Anželika Partikienė
UAB "Lindstrom" Prekybos vadovė ("Vadovavimo įgūdžiai")

Puikus seminaras, daug naudingos informacijos. Lektoriaus darbas atliktas puikiai. Bendravimas ir servisas - puikūs. Laukiame sekančių seminarų ir mokymų.

Pavel Kolesnik
UAB "Logiversa" pardavimų sk. vadovas ("Profesionalus klientų aptarnavimas")

Jūsų organizuotas ir pravestas seminaras patenkino mano lūkesčius su kaupu. Laikas prabėgo greitai, tačiau nei viena minutė neprapuolė veltui. Dienos buvo pilnos informacijos ir pažinimo kaip savarankiškai surasti kelią, tikslą, koks jis bebūtų. Seminaras buvo labai praktiškas ir pritaikomas.

Audrius Kęstutis Gražėnas
UAB "Centrako" Direktorius ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Įspūdžiai labai geri - geras teorijos ir praktinių užduočių santykis. Metodai, kuriuos realiai gali taikyti profesinėje veikloje. Teisinga turinio struktūra ir efektyvus seminaro laiko panaudojimas.

Irina Filimonenkova
UAB "Kelionių akademija" pardavimo vadybininkė ("Efektyvus vadovavimas")

Jūsų mokymuose esu jau trečią kartą. Tai klausimas ar patiko jau nebetinka :)
Man patinka mokymų struktūra, tempas, lektoriaus homoro jausmas.
Šio mokymo privalumas: maža grupė, daug praktikos, naudingas atgalinis ryšys.

Marijus Lapėnas
"Olympus Europa SE" pardavimų vadybininkas

Šaunus seminaras.
Puikios temos. Užduotys nagrinėjamos naudojantis konkrečiais pavyzdžiais, aiškiai ir paprastai. Pasiėmiau daug naudingos informacijos.

Dainotas Grunduls
"TOI TOI Lietuva" UAB Technikos ir aptarnavimo vadovas ("Efektyvus vadovavimas")

Seminaras buvo ne tik labai vertingas, tačiau ir įdomus, smagus, įtraukiantis. Dėstytojas labai vaizdžiai papasakodavo kiekvieną situaciją, atsakė į visus klausimus, pasidalino asmenine patirtimi. Likau sužavėta ir pilna galva tinkamų idėjų.

Vitalija Petraškaitė
UAB "Solido Group" Kauno skyriaus vadovė ("Aktyvus pardavimas")

Malonu matyti žmogų, savo srities profesionalą! Seminaras buvo naudingas, prasmingas ir kas svarbiausia – nuoširdus! Darius ne tik išskirtinis lektorius, bet ir puikus žmogus! Ačiū!

Valerij Krasockij
UAB "Go Group" direktorius ("Profesionalus vadybininkas")

1. Aiškus
2. Konkretus
3. Nenuobodus
4. Naudingas praktikoje dabar ir ateityje.
5. Sukeliantis pamąstymus apie pokyčius

Mindaugas Golleris, Kokybės priežiūros vadovas
"VAlumina" UAB ("Efektyvus vadovavimas")

Nuostabus seminaras su nuostabiu profesionalu. Nuo šiol derybos vyks kitaip.
Labai patiko praktinės užduotys, kurios verčia išeiti iš komforto zonos ir verčia tobulėti. Visiems rekomenduoju.

Artiom Lisovskij
UAB "Itella Logistics" siuntų verslo vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Seminaras puikus, pateiktas aiškiai, sklandžiai, suprantamai, paprastai! Seminaras pozityvus, motyvuojantis, kryptingas. Teisingas požiūris į viską!

Eglė Leonavičienė
UAB "Compensa Life Distribution" skyriaus vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Patys geriausi įspūdžiai, motyvuojantys patarimai, auksinės mintys. Lektorius Profesionalas iš didžiosios raidės. Laikas praleistas kokybiškai, daug idėjų, praktikos, teorijos, patarimų.

Laikas prabėgo labai greitai ir buvo be galo įdomu. Didžiausias AČIŪ!

Lina Tomkienė
"Tirola" UAB, Pardavimų vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Dvi dienos sprogo :) Ačiū, Dariau!
Labai aiškiai ir paprastai išdėstytos mintys, lengva klausyti ir nekelia jokio streso. Atrodo viskas taip paprasta, reikia tik paskambinti klientui.

Kristina Motiekaitienė
"Compensa Vienna Insurance Group" Projektų vadovė

Noriu padėkoti už labai naudingą seminarą, kuris šiek tiek sudėliojo tvarką galvoje, santykiuose su darbuotojais. Tikiuosi, kad bus žymiai lengviau suformuoti užduotis darbuotojams ir tikėtis jų gero įvykdymo. Gavau daug naudingų žinių, kaip atsirinkti savarankišką, kompetetingą darbuotoją.

Gintaras Papečkys
"GP klinika" vadovas ("Efektyvus vadovavimas")

Puikus ir naudingas seminaras. Šauni grupė, daug praktinių užduočių. Nuoširdus ir paprastas dėstymas. Daug naujų idėjų, puiki patirtis.

Viktorija Ramaškienė
UAB "Neste Lietuva" vyresnioji klientų aptarnavimo specialistė ("Konfliktinių situacijų ir streso valdymas")

Esu dalyvavęs Dariaus mokymuose praeityje, žinojau, kad bus gerai ir visi lūkesčiai bus įgyvendinti. Pabendravęs su kolegomis, kurie vakar dalyvavo mokymuose mačiau ir jaučiau tik teigiamas emocijas. Mokymai buvo tokie įtraukiantys, kad žmonės pamiršo nusifotografuoti, o tai jau geras ženklas :)

Ačiū, Dariau, grįšime dar ne vieną kartą!

Tadas Abramavičius
"BCL Development" CEO

Pakeitė požiūrį į vadovavimą ir vadovo elgesį su darbuotojais. Susistemino vadovo darbo pagrindines gaires.

Dovilė Finažonokienė
"SK Impeks medicinos diagnostikos centras" UAB Projektų vadovų koordinatorė ("Vadovavimas pardavimo komandai"

Rekomenduoju šiuos mokymus 110%! Jau ne pirmą kartą siunčiame darbuotojus į šiuos mokymus ir rezultatai džiugina. Pardavėjai grįžta po mokymų turėdami aiškias priemones pasiruošti skambučiams, kad nereikėtų jų bijoti ir tinkamai pasiruošti pardavimo susitikimui, kad rezultatas būtų toks kokio tikimasi!

Lukas Gužauskas
"iDeal LT" UAB Verslo klientų skyriaus vadovas ("Aktyvus pardavimas", "Derybų vedimo įgūdžiai")

Susisteminta informacija ir pateikta pati esmė. Jaučiamas didelis profesionalumas. Džiaugiuosi ir esu laiminga pažinusi ir įvaldžiusi naują koučingo metodą. Labai naudingi mokymai.

Roberta Baranauskė
MB "Moters Akademija" ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Dalyvavome nuotoliniuose mokymuose pardavėjams, kartu su visa pardavėjų komanda. Likau labai patenkintas, buvo įdomu, laikas prabėgo greitai, gavome vertingų žinių kaip ir ką keisti pardavimo procese. Tikimės kad ir patys rezultatai netrukus parodys mokymų naudą.

Remigijus Kaniava
Procar, UAB Direktorius

Seminaras išmokė nebijoti išugdyti protingesnius už save žmones, bet džiaugtis tai darant. Ačiū!

Tadas Abramavičius
"Baltic Consol Line" Verslo plėtros vadovas (Vadovavimas koučingo stiliumi)

Esu buvęs ne vienuose mokymuose, tačiau pirmą kartą pasijutau taip įtrauktas į patį seminarą kaip dalyvis. Kituose lektoriai verčia snausti, o čia jautiesi priešingai. Pradžioje, atlikdamas praktines užduotis, jautiesi nedrąsiai, bet vėliau supranti, kad jos duoda labai daug naudos. Išmoktus dalykus tikrai panaudosiu. AČIŪ!

Mantas Kibildis
UAB "Laudo" Projektų vadovas

Įspūdingi mokymai. Nesitikėjau gauti tiek daug naudingų praktiškai panaudojamų įrankių. Nekantrauju išbandyti. Ačiū!

Ugnė Kontarė
"Softera Baltic" UAB Pardavimo sk. vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Seminaras tikrai labai patiko ir sakyčiau net pranoko lūkesčius! Gavau daug gerų idėjų, kurias pritaikysiu jau nuo pirmadienio! Tikiu, kad tai pakels tiek mano darbo kokybę, rezultatus, tiek ir pavaldinių!

Indronė Paslauskaitė – Afanasjeva
UAB "Monetų namai" Klientų aptarnavimo vadovė Baltijos šalims ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Dariau, malonu su Jumis susipažinti. Mačiau Jūsų kompanijos tinklapį ir realus bendravimas paliko gilius įspūdžius.

Jūs konsultuojate, vedate mokymus įvairioms kompanijoms. Man patiko, kad prisiderinote prie mūsų ypatumų.

Ačiū Jums už komfortišką žinių apie pardavimus suteikimą mokymų metu!

Irina Bogatova
DFDS Seaways

Seminaras labai patiko, gavau daug naudingos info. Info pateikta paprastai, aiškiai, suprantamai, su realiais pavyzdžiais. Smagu, kad ne tik kalba, bet ir su praktinėm užduotimis, darbų grupelėmis, pokalbių imitacijomis pateikta medžiaga.

Simona Rutkauskienė
UAB "Vitaresta" Vadybininkė ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Seminaras pranoko lūkesčius: tiek teorija, tiek praktiniai užsiėmimai buvo įdomūs, dėstymas aiškus, metodai logiški ir lengvai įsimenami. Žinios po seminaro tikrai bus panaudojamos praktinėje veikloje. Tiksliau, bus sudėtinga atsispirti pagundai jų nepritaikyti. Ačiū, labai patiko.

Natalja Kozikienė
Bigbank AS verslo paskolų skyriaus vadovė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Aiškūs, tikslingi mokymai su daug pavyzdžių. Tinka tiek pardavėjams, tiek pirkėjams. Mokymai padės ne tik darbe, bet ir kasdienybėje.

Tadas Ramelis
"SSF" UAB Tiekimo vadybininkas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Tikrai gavau daug naudingos informacijos. Daugumą patarimų panaudosiu jau artimiausiose derybose. Praktinis derybų vedimas ir jų analizė duoda labai daug naudos. Antros dienos derybos jau visai kitokios.

Vilius Onaitis
UAB "Perpetuum Mobile" direktorius ("Derybų vedimo įgūdžiai")

+Viso seminaro metu vyko informacijos pateikimas, įsisavinimas ir pritaikymas savo srityje (generuojant veiksmų planą taikymui)
+Tobulai paskirstytas laikas, nebuvo nereikalingos informacijos
+Puikus auditorijos valdymas!
+Ačiū!

Kristina Valančiūnienė
"Telemarketing" UAB Padalinio gr. vadovė ("Efektyvus vadovavimas")

Laikau šį seminarą, kaip būtiną saviugdos plano dalį kiekvienam pardavimo komandos vadovui. Kiekviena seminaro tema ir su ja susijusios mintys - tai iš praktikos ir praktika grįstos žinios. Ačiū labai!

Miroslav Rudak
Deo Logistics Ltd direktorius

Labai patiko, daug naudingos informacijos!
Super geras jumoro jausmas!
Įspūdžiai daug geresni nei tikėjausi.
Taip ir toliau, sėkmės darbuose!

Ramūnas Burlėga
"Caverion Lietuva" UAB Projektų vadovas ("Efektyvus vadovavimas")

Seminaras paliko labai gerą įspūdį. Darius sugeba įkvėpti siekti daugiau, nei atrodo įmanoma. Daug naudingų dalykų, kuriuos galima panaudoti savo kasdieniame darbe ir ne tik.

Jurgita Pipiraitė
AS "VIASAT" Atrankų ir mokymų specialistė ("Vadovavimo įgūdžiai")

Ketvirtas kartas pas Darių šiais metais. Su kiekvienu kartu jaučiuosi vis stipresnis pardavimuose. Mokymai atneša pasitikėjimo bei įgūdžių pinkliose situacijose.

Valteris Budahs
"Bokštelis.lt" projektų vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Tikslus, tiesus, praktiškas, informatyvus, įdomus, neprailgstantis, atveriantis-skatinantis naujoms įdėjoms, šviesus, nukreipiantis, atveriantis daugiau galimybių, šiltas, nenuspėjamas, manevringas, skatinantis (gal jau kartoju ką nors, bet manau, tai tik pabrėžia teigiamumą :) ), iškalbingas, pilnas, kitoks...

Donatas Girčys
UAB "Strėlė industrial" Projektų vadovas Vakarų Lietuvos regionui ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Seminaras ne tik įkvėpė, bet ir sužadino prislopusią energiją siekti to, kas atrodė nepasiekiama, tik įsivaizduojama. Privertė pakeisti požiūrį į daugelį dalykų, tobulėti, siekti, visiškai eliminuoti savo silpnąsias savybes. Šio seminaro dėka iš naujo atgimęs entuziazmas, veržlumas, sustiprintas pasitikėjimas savimi neabejotinai leis pasiekti trokštamų rezultatų darbinėje veikloje ir ne tik joje…

Jolita Norbutaitė
AB "Vilkyškių pienine" ("Aktyvių pardavimų įgūdžiai")

Mokymai paliko didelį įspūdį: įkvėpė pokyčiams, jautėme ypatingą dėmesį, gerą energetiką ir šiltą emocinę aplinką. Šiuolaikiška, aktualu, įdomu, pritaikoma čia ir dabar. Tai partneris, kuris yra visada šalia, kai įmonės vidinis tempas yra spartesnis nei rinkos.

Auksė Glavinskienė
UAB "AD Baltic" Personalo vadovė

Seminaras patiko. Visko daug, glaustai ir labai tikslingai. Nors dirbu pardavimuose 13 m., išgirdau daug naujo. Mielai sudalyvaučiau dar kituose Jūsų mokymuose.

Beata Pučinskienė
"Dadas" UAB Projektų vadovė

Puikus seminaras. Aiškiai su pavyzdžiais priststyti pagrindiniai derybų principai. Įdomios ir naudingos praktinės užduotys. Suteiktas grįžtamasis ryšys.

Algis Blažys
UAB "Gitana" ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Labai interaktyvus seminaras, gera medžiaga, daug užduočių, priverčiančių išeiti iš komforto zonos. Gerai suplanuotas laikas, nebuvo kada nuobodžiauti ar galvoti apie darbą, kas yra daugelio seminarų problema.

Ignas Marganavičius
UAB "Littelfuse LT" produkto vadovas ("Įtaigus prezentavima sir viešasis kalbėjimas")

Kaip ir prieš 12 metų, taip ir dabar galiu pasakyti, kad tai yra lyderis.
Seminaras labai konkretus, paliečiantis kiekvieno dalyvio asmenines situacijas. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dar sykį dalyvauti D. Čibonio mokymuose.

Arvydas Stanionis
"Vilpra" UAB Plėtros vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Seminaras labai patiko, laikas neprailgo. Patiko praktinės užduotys, kurių metu labiau įsisavinau informaciją: kaip reikia ir kaip nederėtų elgtis. Dėl pačio seminaro eigos viskas puikiai, tik, manai, galėjome dažniau keistis grupėmis.

Justina Preibienė
UAB "AQ Wiring Systems" proejktų tiekimo vadybininkė ("Efektyvi komunikacija su išoriniais bei vidiniais įmonės klientais ir tiekėjais")

Užsakydami mokymus prašėme kalbėti tik apie streso valdymą. Tačiau Darius išsiaiškino ir kitus mūsų poreikius, kur vertėtų patobulėti bei praplėte mokymų temą. Nuoširdžiai tikiu, kad mano komandai šie mokymai pravers tiek darbe tiek gyvenime. Na, o aš jau sugalvojau kur pritaikyti žinias ir skubu į biurą pradėti jas įgyvendinti.

Beje, tai ne tik mokymai, Darius yra puikus pavyzdys ir autoritetas - kaip siekti savo tikslų, bei pats naudoja tas taktikas savo gyvenime.

Jekaterina Komiago
"Comfort Hotel LT" Klientų aptarnavimo vadovė

Daug naujų įžvalgų ir atradimų derybose. "Auksinės taisyklės", kurias būtinai pritaikysime savo darbinėje ir asmeninėje aplinkoje. Ačiū Dariui, kad atvirame seminare pritaikė informaciją pagal poreikį kiekvienam.

Evelina Purvinienė
"Achema" AB Vyresn. pardavimų vadybininkė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Seminaro metu išmokau ir sužinojau daug naujų dalykų, kuriuos galėsiu panaudoti savo kasdienybėje. Lektorius sudomina ir įtraukia į aktyvų dalyvavimą. Dalyvaučiau ir kituose lektoriaus seminaruose.

Marius Vasiliauskas
UAB "Caverion Lietuva" projektų vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Mokymuose teorines žinias lydėdavo praktiniai užsiėmimai, kurių metu naudojome tik ką išgirstą informaciją, kas leido ją geriau įsisavinti. Praktinės užduotys įdomios bei įtraukiančios.

Tomas Lileikis
UAB "Itella Logistics" tarptautinių pervežimų verslo vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Įdomu, naujų idėjų ir senų atgaivinimas bus panaudotas. Analizuojami įdomūs pavyzdžiai, vyksta grupinės diskusijos, informacijos mainai tarp dalyvių. Originalūs situacijų sprendimai ir valdymo būdai.

Lina Sereikienė
"Morpho Cards GmbH" Atstovybės vadovė ("Profesionalus klientų aptarnavimas")

Kaip ir tikėjausi, seminaras buvo labai įdomus ir naudingas. Išmokau geros prezentacijos struktūrą ir dėl to jų ruošimas stipriai pasikeitė. Labai daug praktikos, labai gera kompanija ir nuostabus lektorius. Labai puiki investicija, rekomenduoju visiems!

Joana Survilaitė
UAB “SMS-Eligita” vadybininkė ("Įtaigus prezentavimas")

Mokymuose daug praktinių užduočių. Dalyviai įtraukiami į diskusijas, skatinama drąsiai kalbėti apie sudėtingus atvejus. Pateikiama daug realių pavyzdžių. Dėstytojas pozityvus, linksmas, realistiškas.

Ačiū Jums!

Lina Skačkovienė
"Artilux NMF" UAB Vykdantysis vadovas ("Konfliktinių situacijų ir streso valdymas")

Visų pirma, labai ačiū, seminaras tikrai labai patiko. Geriausia dalis – praktika, kuri iš pradžių atrodė, kad bus baisi, tačiau nesukėlė nei vienos blogos emocijos. Labai patiko, kad pateikėte daug pvz. Tikiu, kad tai ne paskutinis kartas kada dalyvauju Jūsų paskaitose, nes tikrai labai patiko.

Ramunė Grušnytė
UAB "M-1" Vadovė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Seminaras maloniai šokiravo, pagalvojau apie taikomas metodikas kasdienėje veikloje. Esu motyvuotas kurti komandą, kuri keltų tikslus ir jų siektų. Supratau laiko planavimo metodikas. Nuoširdus ačiū Dariui Čiboniui.

Tautvydas Kiela
Skaldos Gamintojų Asociacija “Milsa ir Ko” krautuvo vairuotojas ("Efektyvus vadovavimas")

Esu dėkinga už galimybę susipažinti su Jumis, Dariau, bei išgirsti ir sudalyvauti koučingo praktikose. Per dvi dienas jaučiuos kaip perskaičius visą knygą ir dar pati išbandžius praktiškai. Po seminaro galiu pasakyti, kad koučingo sesija, apskritai patys klausimai, o ne patarimų dalinimai turi tikrai didelės galios. Manau, sėkmingai naudojant profesinėje ir asmeninėje srityje tikrai imtų vykti teigiami pokyčiai. Ačių labai už Jūsų laiką, žinias, praktikas, gerą nuotaiką, ir kad dalinatės tuo, ką puikiai išmanote.

Arūnė Jokubauskaitė
UAB "Kelionių akademija" Kauno biuro vadovė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Įspūdžiai teigiami. Lektorius be galo charizmatiškas, įdomu klausytis, įsitraukti, diskutuoti. Informacija dėstoma sklandžiai, suprantamai. Daug patarimų, kurie prisidės prie ambicingų tikslų kūrimo.

Neringa Ragauskienė
UAB "Telemarketing" grupės ir soc. medijų vadovė

Mokymų metu pateikta informacija yra pritaikoma praktikoje, pateikiami aktualūs ir įdomūs pavyzdžiai. Lektorius profesionalus ir įdomus, laikas prabėgo greitai, norėtųsi iškart tęsti kitomis temomis.

Marius Grikšas
"Mabrocona" UAB Komercijos skyriaus vadovas

Pakeistas požiūris į derybas. Derybos "nebegasdina". Lektorius suteikė aiškumo, kaip reikia vesti derybas, atpažinti oponento naudojamą techniką, pačiai taikyti technikas siekiant bendro rezultato su oponentu.

Renata Kananavičiūtė
UAB "Neoparta" programuotoja ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Seminaras labai patiko. Puiki atmosfera ir lektorius. Svarbiausias dalykas, kurį išsinešu yra praktinė nauda ir aiški kryptis ties kuria reikia tobulintis. Svarbu ne žinių kiekis, o kiek jų realizuosime gyvenime. Šis seminaras paskatino konkrečių įgūdžių "šlifavimą".
Ačiū ;)

Kazimieras Šaveiko
UAB "Eugesta" Prekių grupių vadovas ("Įtaigus prezentavimas")

Man labiausiai patinka, kad turime daug praktinių pavyzdžių, taip pat kad patys kuriame situacijas. Labai vertinu Dariaus asmeninę patirtį, kas jį išskiria iš daugelio teoretikų.

Marius Rakauskas
UAB "Evopipes Radius" projektų vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Labao naudingas seminaras su konkrečiais kasdieniniame darbe pritaikomais patarimais. Įdėjus nedaug pastangų bus galima pasiekti geresnį rezultatą. Tikiuosi, šie mokymai mano vadovų komandai padės geriau suprasti, ką reikia daryti, kad skristume, o ne bėgtume.

Dergilė Černiauskienė
Neoparta UAB Direktorė

Į seminarą atvykau siekdamas įgyti kompetencijų, reikalingų vadovui. Mokymai buvo informatyvūs ir priverčiantys "išlipti" iš komforto būsenos, nes buvo praktinių užduočių, priverčiančių galvoti ir spręsti klausimus. Taip pat pasidalino tiesioginėm idėjom, kurias galiu naudoti įmonės veikloje. Taigi ačiū ir puikių darbų!

Algirdas Mosekonis
UAB "Motorider" pardavimo vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Seminarui parinktos aktualios temos, kurios reikalingos vadovo darbe. Aiškiai, logiškai ir struktūrizuotai pateikta informacija. Naudingai ir įsimintinai perteiktos žinios su praktika.

Neringa Dirsienė
UAB "Pažangios medicinos centras" direktorė ("Efektyvus vadovavimas")

Nuostatas ir mąstymą keičiantys mokymai, kurie tave įgalina siekti aukštesnių tikslų, kurių kartais net neverbalizuoji, bijodamas išlipti iš komforto zonos. Puiki, aukšto lygio renginio organizacija, komunikacija.

Veronika Gendvilienė
UAB "Data House" projektų vadovė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Turėjau neeilinę progą sudalyvauti Dariaus Čibonio mokymuose, norėčiau pasidalinti savo nuoširdžiais įspūdžiais bei pastebėjimais apie jo profesionalumą bei atsidavimą savo klientams.

Darius be abejonės yra išties kompetetingas savo profesijoje. Jo žinios apie dalykus, kurių jis moko, akivaizdžiai kyla iš ilgametės patirties toje srityje. Taipogi, Darius meistriškai dalinasi tiek teorija, tiek praktiniais, gyvenimiškais patarimais.

Dariaus Čibonio gebėjimas įtraukti skirtingo lygio patirties turinčius mokymų dalyvius į veiklą – išties stebėtinas. Jis profesionaliai įtraukia visus mokinius į įvairaus pobūdžio užduotis ir skatina pasitikėjimą savimi bei tolesnį norą tobulėti.

Galiausiai, Dariaus gabumas skleisti savo pozityvią energiją bei tuo pat metu sukurti mokymų salėje darbingą atmosferą yra vienas pagrindinių faktorių, lemiančių dalyvių žingeidumą bei norą sugrįžti į mokymus dar kartą.

Apibendrinant, labai nuoširdžiai rekomenduoju visiems apsilankyti Dariaus Čibonio mokymuose. Sėkmės!

Auksė Blažėnaitė
"KTU" Social Sciences