Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„Apie darbuotojų sąmoningumą ir atsakomybę“


Sveiki,

 

Ar girdėjote posakį: „Yra darbuotojų, bus ir problemų“? Esu tikras, kad kiekvienam tenka susidurti su pavaldinių sąmoningumo ir atsakomybės stoka. Sąmoningumo trūkumas pasireiškia tuo, kad jie labiau orientuojasi į problemas nei į sprendimų paiešką; atsakomybės stoka – pasiteisinimais ir aplinkybių kaltinimas vietoj to, kad prisiimtų asmeninę atsakomybę už esamą situaciją.

 

Tuomet visa našta tenka Jums. Jūsų kabineto durys neužsidaro - Jūs privalote būti pasiruošęs bet kurią akimirką pateikti sprendimą bet kokiai iškilusiai problemai, o jei esate išvykęs, problemos apskritai nėra sprendžiamos. Kokia prasmė tartis su pavaldiniais dėl užduočių atlikimo, jeigu negali žinoti – kuri užduotis bus atlikta, o kuriai „sukliudys“ aplinkybės.

        

Per daugelį metų pats esu susidūręs su šiomis ir kitomis vadovavimo problemomis. Mokiausi iš savo klaidų ir iš labiau patyrusių vadovų. Situacija pasikeitė kardinaliai, kai atradau ugdančiojo vadovavimo (“coaching” arba “koučingo”) metodiką. Tai ne tik suprantama ir aiški metodika, bet visa vadovavimo filosofija, apimanti tam tikrą požiūrį į žmogų bei visą rinkinį instrumentų, kurių dėka vadovavimas tampa ugdančiuoju. Lygiai, kaip augant vaikui stiprėja jo sąmoningumas ir atsakomybė, vadovaujant koučingo stiliumi tas pats vyksta su darbuotojais.

 

  • Koučingas išmokė kelti klausimus, o ne dalinti patarimus. Kas ne taip su patarimais? Mes sakome – kieno patarimas, to ir atsakomybė. Norite ugdyti sąmoningumą – paskatinkite pavaldinį patį ieškoti sprendimo. Padėkite jam klausimais. Paklauskite, kokio rezultato jis nori. Pasidomėkite, kaip, jo manymu, būtų galima tai pasiekti. Nežadu, kad pavyks iš karto, kadangi Jums reikia keisti dviejų žmonių įpročius: pavaldinio ir savo. Tačiau prizas už Jūsų kantrybę – sąmoningesni ir atsakingesni pavaldiniai.

 

  • Koučingas - tai daug daugiau nei du-trys klausimai. Jei norėsite pakeisti profesiją ir tapti koučingo profesionalu, Jums gali tekti ilgai ir brangiai mokytis.

 

Jūs galite nekeisti nieko, bet ar tai išeitis? Tačiau Jūs galite atvykti į vienintelį šį pusmetį seminarą “Vadovavimas koučingo stiliumi”, kur mažoje grupėje per 2 dienas įvaldysite koučingą tiek, kiek jo reikia vadovavime. Pats vedu šį seminarą jau daug metų, sudėjau į jį “perliukus”, kurie skiria profesionalus nuo mėgėjų. Jūs ne tik aiškiai suvoksite, kas yra koučingas, bet ir praktiškai įvaldysite veiksmingiausias koučingo technikas.

 

Kodėl verta mokytis pas mane? Nuo 2007 metų esu "Erickson College International" sertifikuotas koučingo specialistas, vienas pirmųjų Lietuvoje koučingo specialistų. Įkūriau pirmąją lietuvišką koučingo specialistų rengimo mokyklą, kuri iki šiol sėkmingai ruošia profesionalus. Paruošiau mokymo programą, kurią akreditavo "Tarptautinė koučingo federacija", o svarbiausia, jau daug metų vadovauju sėkmingam mokymų verslui ir puikiai suprantu, ko reikia kitiems vadovams.

 

Tikriausiai jau esate buvę seminaruose? Galbūt Jums yra tekę ir nusivilti. Jeigu turite abejonių, ar tikrai bus naudinga, norėčiau jas išsklaidyti. Jei to nepadarys kitų dalyvių atsiliepimai, galbūt Jums patiks mano garantija? Jei nuspręsite, kad seminaras nepateisino Jūsų lūkesčių, grąžinsiu Jūsų pinigus per 3 dienas ir neužduosiu klausimų. Vienintelė pagrįsta baimė – po seminaro Jūsų gali neatpažinti pavaldiniai. Tačiau aš pamokysiu, kaip teisingai elgtis, norint sulaukti teigiamos reakcijos ir gauti maksimalų efektą.

 

Seminaro "Vadovavimas koučingo stiliumi" programą ir registracijos sąlygas rasite čia >>>