Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„Seminaro "Vadovavimas pardavimo komandai" dalyvių atsiliepimai“


"Esu įkvėpta darbuotojų ir savęs ugdymui, įspūdingų rezultatų viršūnėms, lojalumo ir pasitikėjimo kupiniems santykiams su klientais!
Ačiū Jums už pardavimo šviesą!
Įspūdingos sėkmės visame prasmingame kelyje. Esate profesionalus mokytojas ir daug siekinatis žmogus."
Neringa Kėrytė, UAB “Mano būstas“

 

"Ačiū už puikų seminarą! Labai patiko pati seminaro vedimo maniera: natūralumas, bendravimo būdas, noras perteikti ir pasidalinti savo tūrimomis žiniomis. Taip pat patiko, kad gavau daug patarimų, konkrečių patarimų, kuriuos, matau, galėsiu pritaikyti darbe. Žodžiu, ačiū."
Jolita Mackienė UAB „No Mage Europe“

 

"Ačiū už gerą laiką. Tikrai laikas praėjo naudingai. Geri ir, svarbiausia, paprastai ir suprantmai pateikti svarbūs ir sudėtingi dalykai."
Renatas Degulis, UAB “Vita Baltic International”

 

"Seminaro turinį ir pateikimą vertinu tikrai labai gerai.
Jaučiuosi gavusi idėjų ir patarimų savo dabartinėms darbinėms problemoms spręsti ir nekantrauju, kuo greičiau pradėti šiuos principus taikyti.
Manau, kad ir mano pardavėjų komandai būtų ypatingai naudinga būtent Jūsų seminarai – Jūs pirmas lektorius, kuriam, manau, jie neprieštarautų."
Laura Binish, UAB “Akstė”

 

"Seminaras labai patiko, kadangi jo tema man labai aktuali ir medžiaga buvo išdėstyta nuosekliai ir sklandžiai. Labai patiko, kad medžiaga buvo labai išgryninta, tik tai, kas svarbu ir veiksminga, mažai „beletristikos“. Geri pateikti pavyzdžiai. Ačiū."
Mileta Matulevičienė, AB „Audimas“

 

"Dėkui už pravestą seminarą. Vien iš pasižymėtų sau idėjų, o jų buvo 17, skaičiaus, jau galima spręsti apie seminaro sėkmę man. Seminaruose nedalyvavau kokius 5-is metus. Manau, susigrąžinau aktualių idėjų „pojūtį“, įvardinau jas sau iš naujo. Darkart dėkui."

Erlandas Balčiauskas, AB „Akmenės cementas“

 

"Kasdieniniame gyvenime mes dažnai pasineriame į operatyvinius darbus, kurie įtraukia kaip pelkė. Ačiū, kad šis seminaras leido pažvelgti į situacijas iš kitos pusės. Pamatyti, kad sprendimai galimi remiantis visiškai kitais kriterijais ir būdais. Gera seminaro atmosfera, optimalus laikas."
Saulius Šidlauskas, UAB "Metalistas LT"

 

"Didelis dėkui už suteiktas žinias – IDĖJAS. Buvo labai įdomu ir aktualu. Po seminaro kaip ir tikėjausi – atsirado noras ir, manau, galimybės „nuversti kalnus“. Dėkui."

Marius Saulėnas, UAB „Ageseta“

 

"Seminaras atitiko mano lūkesčius, išgrynino problemas, su kuriomis susidūriau formuojant savarankišką, motyvuotą pardavėjų komandą. Dabar, atrodo, jau tiksliai žinau ko trūko (man asmeniškai), kad tinkamai vadovaučiau pardavėjams."
Albinas Klimas, UAB „Cemeka“