Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„Svajonės link“


KNYGA "Svajonės link" - tai vienos įkvepiančios kelionės istorija.

 

Tikrais faktais paremta ir gausiai įspūdingomis nuotraukomis iliustruota knyga pasakoja apie vienos įkvepiančios svajonės įgyvendinimą. Jos autorius – Lietuvoje gerai žinomas sėkmės treneris Darius Čibonis, seminarų rengėjas ir straipsnių lyderystės tema autorius, dalijasi savo įspūdžiais apie kelionę motociklu per Šiaurės Ameriką legendiniu Route-66 keliu. Šis leidinys – ne vien kelionės dienoraštis. Darius skaitytojams pateikia laiko patikrintus principus, kurie padės bet kurią svajonę paversti tikslu ir žengti pirmą žingsnį jos link. Tai knyga, kuri suteiks įkvėpimo, pasitikėjimo ir neabejotinai paskatins prisiminti savo didžiausias svajones.

 

Darius Čibonis, www.cibonis.lt

 

 

"Svajonės link" lietuvių kalba kietais viršeliais ieškokite Lietuvos knygynuose arba "Mažvydo" bibliotekoje Vilniuje.

 

 

 Skaitytojų atsiliepimai

 

Džiaugiames, kad "Danske banko" biblioteka pasipildė dar viena knyga, kuri motyvuoja ir įkvepia kelti sau ambicingus tikslus ir jų siekti.
Puiki knyga, kurią buvo įdomu ir malonu skaityti. Knyga, primenanti ir mokanti pakilti aukščiau kasdienybės savo svajonėmis ir siekiais.
Nuostabios nuotraukos ir vaizdžiai pateikti įspūdžiai neleido knygos padėti į šalį tol, kol visos neperskaičiau.
 
Jūratė Dacienė
Personalo tarnyba
AB Danske bankas
 

Su dideliu malonumu perskaičiau Jūsų knygą "Svajonės link". Manau, kad ji sukels jaunimo susidomėjimą ir vyresnių žmonių pagarbą. Šaunu, kad puikiai valdote labai aiškų ir paprastą stilių rašydami tikslų įgyvendinimo tematika, kuriai paskirta daugybė įvairiausių autorių "analitinių" knygų...
Jūs sugebėjote mane įtikinti, kai kurios seniai žinomos idėjos sužibėjo naujai!
Ačiū Jums, Dariau.
 
doc. Algimantas Čepulkauskas,
Informacinių technologijų katedra,
Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas

 

 
Perskaičiau knygą "Svajonės link", kurią man padovanojo žmona su Jūsų palinkėjimu ir parašu. Didelis ačiū už Jūsų informaciją šioje knygoje. Paskutiniu metu buvau praradęs visą optimizmą, bet Jūsų knyga padėjo jį susigrąžinti ir pažvelgti į gyvenimą kitokiom akim. Kiekvieną rytą bent po kelis sakinius perskaitau Jūsų knygos ir tai mane teigiamai užkrauna visai dienai. Dar kartą ačiū.

 

Albertas Šideikis
Klaipėda

 

Išties, labai motyvuojanti ir įkvepianti knyga...supratau, kad ir aš turiu atkakliau siekti savo svajonių...dabar ją perdaviau savo tėvams.
Ir, žinai, jau sulaukiau atgarsio: mamos draugas pirmą vakarą ją gavęs - skaitė iki trijų ryto, o po to, nešėsi i darbą. Vėliau pasakojo, kaip darbe pradėjo kitaip elgtis, ryžtingiau priiminėti sprendimus; sakė, kad permąstė visas savo gyvenimo sferas: darbą, vaikus ir asmeninę laimę...vakare mačiausi su tėveliais ir, žinai, negalėjau atsistebėti kaip vėl viltimi ir tikėjimu blizgėjo mamos draugo akys...ir už tai galiu padėkoti tau!
 
Žinai, galiu drąsiai teigti, kad tavo knyga daro stebuklus!
Ačiū, kad esi..

P.S. noriu įsigyti dar vieną tavo knygą :)

 

Dovilė Dalelė
Nekilnojamo turto specialistė
Vilnius

 

Norėdami įsigyti knygą "Svajonės link" rašykite info@lyderyste.lt arba skambinkite +370 609 97856.