Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„UAB "Audifina" dalyvių atsiliepimai“


Seminaras "EFEKTYVAUS PARDAVIMO PAGRINDAI"

 

"Seminaras buvo geresnis nei tikėjausi, nes tai buvo ne „sausas“ teorijos išdėstymas, o per praktinius pavyzdžius pateikta informacija, kuri mūsų įmonei yra labai aktuali pardavinėjant paslaugas. Perteikti pagrindiniai dalykai, pagrindiniai principai, reikalingi kiekvienam žmogui ne tik parduodant paslaugas, bet ir kitose gyvenimo srityse. Tikiuosi seminaras buvo labai naudingas visiems mūsų įmonės darbuotojams."
Jolanta Ruzgienė, UAB „Audifina“ Direktorė

 

 

"Seminaras labai patiko, pasisėmiau daug idėjų, kurias būtinai panaudosiu praktikoje. Tikiu, kad gautos žinios padės atnešti įmonei daugiau naudos. Ačiū už pasidalinimą savo sugebėjimais ir patirtimi."
Lina Vyšniauskienė, UAB „Audifina“ Vyresnioji buhalterė

 

 

"Patiko trenerio gebėjimas pritaikyti žinias pardavimo bei derybų tema. Buvo užtikrintas tinkamas praktikos ir teorijos santykis, kas padėjo gerai įsisavinti žinias. Taip pat pagiros už puikų laiko planavimą, nes visos numatytos temos buvo aptartos. Ačiū už suteiktus praktinius patarimus, kuriuos galėsime lengvai pritaikyti savo srityje.
Sėkmės!"
Rimgaudas Pazniokas, UAB „Audifina“ Auditoriaus padėjėjas

 

 

"Esu labai patenkinta seminaru. Labai gerai ir pozityviai praleidau dieną, kuri tikrai buvo ne tik naudinga, bet ir linksma. Smagi, pozityvi dėstymo forma leidžia svarbius ir aktualius dalykus suvokti paprastai ir lengvai. Na super!"
Renata Peciulevičienė, UAB „Audifina“ Vyr. buhalterė

 

 

"Lektoriaus paprastumas, greita orientacija, puikus teorinių žinių pritaikymas praktikoje paliko tik geriausius įspūdžius ir patenkino lūkesčius."
Roberta Krivičienė, UAB „Audifina“ Vyresnioji auditoriaus padėjėja

 

www.audifina.lt  

 

Dar daugiau atsiliepimų apie organizuojamus seminarus galite rasti čia.