Dariaus Čibonio mokymų centras

Отзывы клиентов

Почитайте, что о наших услугах пишут наши клиенты. Может встретите знакомые лица:

Pakeistas požiūris į derybas. Derybos "nebegasdina". Lektorius suteikė aiškumo, kaip reikia vesti derybas, atpažinti oponento naudojamą techniką, pačiai taikyti technikas siekiant bendro rezultato su oponentu.

Renata Kananavičiūtė
UAB "Neoparta" programuotoja ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Labai patiko tai, kad grupė nėra didelė, daugiau dėmesio kiekvienam. Ypač rekomenduoju naujiems vadovams, kurie tapo vadovais iš vadybininko pozicijos. Aktualios temos, gera atmosfera.

Julija Člek
UAB "Tele2 Prekyba" pardavimų komandos vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Обращаюсь к руководителям и лицам, принимающим решения:
Если раздумываете, стоит ли посылать ваших сотрудников на семинар, не сомневайтесь! Это инвестиция, которая окупается на сто процентов, если посылаете подходящего и стоящего человека. Здесь сложные вещи объясняются просто, понятно и с множеством примеров.Удачи вам, Дарюс!

Артурас Иокужис,
Директор ЗАО "Мироста" (Навыки продажи)

Esu labai dėkinga koučeriui Dariui už originalias, paprastas, žemiškas sesijas, kurias 100 proc. taikysiu ne tik vadovavime, bet ir gyvenime, tiek sau, tiek šeimoje, tiek ieškant sprendimų ir susitarimų su vaikais.
Sesijos labai atpalaiduoja, tuo pačiu neleidžia nuobodžiauti, leidžia būti savimi, čia ir dabar. Lengvai dėstoma teorija, bendravimo stilius suprantamas. Vertinu 10 balų - tai yra maksimumas iš visų mokymų, kuriuose buvau per daugiau nei 10 metų.

Giedrė Valuckienė
UAB "Kelionių akademija" biuro lyderė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Nuostabūs mokymai: suteikė didelį kiekį naujų idėjų, leido pajusti, ką turi pakeisti siekiant aukštesnių rezultatų. Darius puikus mokytojas, oratorius, o mokymai buvo pilni turinio, praktikos ir juoko.

Karolina Giedrytė
UAB "Headex" atrankų koordinatorė ("Aktyvus pardavimas")

Turėjome online mokymus - viskas praėjo labai sklandžiai. Truko visą dieną, tačiau VISIŠKAI laikas neprailgo, buvo be proto įdomu ir naudinga. Labai jaučiasi, jog Darius daro tai, ką myli!
Ačiū dar kartą!

Karolina Mažylė
Mažylis films, MB Vadovė

Patiko, kad pristatomos skirtingos metodikos skirtingoms situacijoms ir netgi žmonių tipams.
Gerai, kad buvo daug praktikos ir iškart vietoje pasakytas feedback'as ir įžvalgos.

Gintarė Greičiūtė
UAB "vinted" analitikų vadovė

Puikiai paruošta mokymų tematika. Ateidamas nesitikėjau surasti tiek sprendimų problemoms, kurios iškyla bendraujant su klientais. Svarbu, kad atradus problemas iškart sužinojau, kaip išspęsti jas man reikiama linkme.

Edgaras Burinskas
UAB "SV Technika" ("Aktyvus pardavimas")

Спасибо за прекрасную презентацию на мною организованной конференции в Риге.
Вы были лучше всех! Поздравляю!

Я знала что Вы великолепен и Вам удалось это сделать опять :)

Огромное Вам спасибо, будьте уверены, что есчё буду Вас приглашать!

Сольвита Киегеле
"LETA Reklāmas Serviss" Директор

Tokie mokymai, kuriuose norėjosi pasižymėti viską, Jeigu Lietuvos Kunigaikštystės kariai būtų praėję tokius mokymus, tai Lietuva iki šiol būtų iki Juodosios jūros ir tai būtų buvę pasiekta be jokių karų.

Bitė Kotryna Urbonė
UAB "Nortus" konsultantė ir marketingo vadovė ("Aktyvus pardavimas")

Ketvirtas kartas pas Darių šiais metais. Su kiekvienu kartu jaučiuosi vis stipresnis pardavimuose. Mokymai atneša pasitikėjimo bei įgūdžių pinkliose situacijose.

Valteris Budahs
"Bokštelis.lt" projektų vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Vienas gersiausių kiek teko dalyvauti, su pavyzdžiais iš praktikos. Ar naudosiu įgytas žinias praktikoje? Be abejo, jau nuo rytoj. Ir sau esu nusimatęs dalyvauti kituose mokymuose - augant verslui tai yra būtinybė. Dariau, tikrai ačiū.

Tadas Jeršovas
UAB "Lukla" direktorius ("Efektyvus vadovavimas")

Seminaras labai patiko, buvo įtraukiantis su daug humoro, praktikos ir realių pavyzdžių. Išsinešu kalną žinių ir noriu kuo greičiau jas užtvirtinti savo gyvenime.

Rūnas Šidlauskas
UAB "Neoparta" pardavimų sk.vadybininkas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Apie derybas turėjau susidaręs klaidingą įspūdį, kad tai kažkoks mistinis būdas bandyti išpešti kuo daugiau naudos sau. Bet supratau, kad esmė - išsiaiškinti, kur yra tas win-win. Na nebent tai būtų vienkartinis sandoris. Mokymai labai patiko. Rekomenduosiu.

Julius Dombrauskis
UAB "Stido" vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Ačiū, Dariau, už struktūruotus ir naudingus mokymus. Buvo labai įdomu ir naudinga. Praktiniai patarimai ir atmosfera, kurią sukūrėte, skatins siekti didesnių tikslų. Ačiū už įkvėpimą.

Ingrida Dubauskaitė
UAB "Nortus" konsultantė ("Aktyvus pardavimas")

Nuostabus seminaras su nuostabiu profesionalu. Nuo šiol derybos vyks kitaip.
Labai patiko praktinės užduotys, kurios verčia išeiti iš komforto zonos ir verčia tobulėti. Visiems rekomenduoju.

Artiom Lisovskij
UAB "Itella Logistics" siuntų verslo vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Labai informatyvūs mokymai. Atrodo, jog tu tai jau lyg ir žinai, tačiau profesionalus pateikimas "užveda" iš naujo. Gera atmosfera padeda susikaupti ties mokymais, nes dviejų dienų mokymai juk gali būti ir varginantys. Tačiau taip tikrai nėra. Daug sisteminimo idėjų, kurias planuoju naudoti darbo kasdienybėje, o taip pat ir pasidalinti su kolegomis. Ačiū už Jūsų laiką ir atsidavimą.

Jovita Kyguolytė
UAB "Betometa" pardavimų vadybininkė ("Aktyvus pardavimas"

Seminaras labai patiko. Informacija pateikta labai įdomiai, laikas neprailgo. Šio seminaro dėka gavau atsakymus į seniai rūpėjusius klausimus. Visą gautą informaciją pritaikysiu darbo aplinkoje. Tikiuosi, kad tai ne paskutiniai šio lektoriaus mokymai, kuriuose dalyvauju. Sėkmės ateityje!

Irma Saulė
UAB "Litradė" regiono vadovė ("Efektyvus vadovavimas")

Seminaras labai naudingas, jaučiuosi gavęs stiprių žinių ir patirties situacijose, kuriose iki šiol jausdavausi nejaukiai ir netvirtai.
Dariaus bendravimas ir sugebėjimas savo mokymų teoriją pagrįsti gyvenimiškomis situacijomis kelia norą kartoti mokymus kitomis temomis.

Vaidotas Kirkickas
UAB "Itella Logistics" Lietuvos siuntų rūšiavimo vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Džiaugiuosi dalyvavusi seminare. Patiko formatas, sukurtas geras komandos klimatas mokytis, klysti. Sužinojau efektyvios prezentacijos struktūrą - geras pagrindas tobulinti savo prezentavimo įgūdžius.
Ypač patiko galimybė pasitreniruoti pravesti prezentacijas, ne tik teoriją išgirsti. Rekomenduočiau mokymus kitiems.

Regina Pūnienė
"Vinted" resursų analitikė ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Seminarui parinktos aktualios temos, kurios reikalingos vadovo darbe. Aiškiai, logiškai ir struktūrizuotai pateikta informacija. Naudingai ir įsimintinai perteiktos žinios su praktika.

Neringa Dirsienė
UAB "Pažangios medicinos centras" direktorė ("Efektyvus vadovavimas")

Dvi mokymų dienos širdžiai buvo aktyvus sportas. Po ilgos pertraukos neprezentuojant staiga įšokti vėl į šią rolę buvo malonus stresas.
Praktiški mokymai, mano manymu, yra efektyviausi, todėl vertinu ypač teigiamai ir išsinešu daug konkrečios naudingos informacijos, kurią pritaikysiu jau pirmąją darbo dieną po mokymų.

Darius Aukštikalnis
UAB "INSI grupė" projektų vadovas ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Labai įtraukiantis seminaras, kuris suteikia ir padeda praktiškai pritaikyti gautas žinias. Labai charizmatiškas ir įdomiai dėstantis mintis seminaro autorius.

Ignas Beleckas
UAB "Laneda" aktyvių pardavimų vadybininkas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Я получила очень много ценной и полезной информации. Я уже сейчас уверена, что использую полученные знания во время переговоров. Понравилось, что Дарюс умеет проиллюстрировать каждую теорию, каждый факт, реальным и понятным примером. Сейчас все выглядит так очевидно и полезно, что не применить что-нибудь на практике было бы преступлением. Семинар был очень полезный. Большое вам спасибо!

Ингрида Вишняускене,
менеджер по экспорту, ЗАО "Агроконтрактас" (Навыки ведения переговоров)

Mokymai labai naudingi ir reikalingi. Daug koncentruotos informacijos, dau praktinių užduočių su aptarimais, kas labai svarbu viešai prezentuojant bet kurioje gyvenimiškoje ir darbinėje situacijoje.
Superinis startas pradėti veikti!

Lina Zaščižinskienė
UAB "Ortopedijos centras" medicinos atstovė ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Превосходный курс, поменявший мое мышление и взгляды на некоторые вещи, в частности в сфере продажи. Я была "заставлена" перетрясти в мыслях свои действия, поведение с клиентами и то, как я планирую стратегии. План и продвижение курса было очень понятным и логичным. Материалы - понятные и информативные. Я привезу с собой новые идеи, хорошее настроение и ценную информацию.

Зарина Лукошюте,
менеджер по продаже, АО "Гостиница Клайпеда" (Стратегия и тактика болших продаж)

Семинар понравился, я получил много полезной информации. Информация на простых, понятных, понятно, с реальными примерами. Очень приятно, что это не только язык, но и с практическими задачами, работа в группах, прямо имитации содержания.

Симона Руткаускиене,
менеджер UAB „Битареста“ (Навыки в сфере продажи)

Super, konkretūs, aiškūs. Jau matau, kur pritaikyti, turiu jau kažkokį supratimą, kaip tai padaryti. Susimatysime gal neužilgo vadovų mokymuose.

Dominykas Benediktinavičius
UAB "Ronelda" projektų vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Mokymuose teorines žinias lydėdavo praktiniai užsiėmimai, kurių metu naudojome tik ką išgirstą informaciją, kas leido ją geriau įsisavinti. Praktinės užduotys įdomios bei įtraukiančios.

Tomas Lileikis
UAB "Itella Logistics" tarptautinių pervežimų verslo vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Nuoširdus ačiū visos įmonės vardu. Mokymai įtaigūs, gyvi, kūrybiški. Atliepė visus lūkesčius. Tęsime bendradarbiavimą.

Dovilė Lapėnienė
UAB "Headex" atrankų departamento vadovė ("Aktyvus pardavimas")

Labai patiko mokymų konkretumas, nereikalingos informacijos nebuvimas, dėmesys kiekvienam dalyviui ir asmeninės patirties pasidalijimas. Mokymų kokybę įrodo faktas, jog tiek man, tiek komandai dvi dienos praėjo kaip dvi valandos.

Aurimas Petrauskas
UAB "P.Markevičius ir Ko" pardavimų vadovas ("Aktyvus pardavimas")

Seminaras labai patiko, nes teorines žinias iškart panaudojame praktiškai ir analizuojame padarytas klaidas arba geruosius pavyzdžius. Manau, kad šis seminaras man bus naudingas tiek atliekant pirkimus, tiek parduodant.

Linas Dambrauskas
AB "Klovainių skalda" pardavimų ir pirkimų vadybininkas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Была коротко преподана только основная теория.
Множество практических заданий.
Профессиональное исполнение!
Хорошее чувство - быть вместе. Спасибо.

Мантас Зикус,
руководитель по продаже в регионе, ЗАО "Адамполис" (Стратегия и тактика болших продаж)

Pateisino lūkesčius 100 proc. Atsakė labai daug klausimų, padėjo susidėlioti vadovavimo viziją. Labai naudingi ir rekomenduotini mokymai.

Vilma Lionienė
UAB "Redal" pardavimo vadovė ("Vadovavimas pardavimo komandai"

Mano nuomone, šie mokymai labai naudingi ir praktiškai pritaikomi daugelyje gyvenimo situacijų. Patiko mokymų pateikimo forma: jokių skaidrių, ne per daug sausos teorijos. Didžiąją mokymų dalį užima praktinė dalis ir aktyvus bendravimas.

Justinas Setkevičius
UAB "Itella Logistics" kurjerių tinklo vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Į seminarą atvykau siekdamas įgyti kompetencijų, reikalingų vadovui. Mokymai buvo informatyvūs ir priverčiantys "išlipti" iš komforto būsenos, nes buvo praktinių užduočių, priverčiančių galvoti ir spręsti klausimus. Taip pat pasidalino tiesioginėm idėjom, kurias galiu naudoti įmonės veikloje. Taigi ačiū ir puikių darbų!

Algirdas Mosekonis
UAB "Motorider" pardavimo vadovas ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Благодарю Вам за проведенное с пользой время. Мне понравилось разнообразие методики - время пролетело быстро, потому что было интересно. Я получила идеи для новых действий, закрепила свои сильные стороны и узнала, что надо менять. Было очень интересно и полезно. Удачи!

Ирма Радаускиене,
Менеджер по продажам, АО Гостиница "Клайпеда" (Стратегия и тактика болших продаж)

Seminaras maloniai šokiravo, pagalvojau apie taikomas metodikas kasdienėje veikloje. Esu motyvuotas kurti komandą, kuri keltų tikslus ir jų siektų. Supratau laiko planavimo metodikas. Nuoširdus ačiū Dariui Čiboniui.

Tautvydas Kiela
Skaldos Gamintojų Asociacija “Milsa ir Ko” krautuvo vairuotojas ("Efektyvus vadovavimas")

Я хочу поблагодарить вас за замечательный тренер Дария семинара - время прошло незамеченным и полезно. Средний только положительные эмоции и двигаться новые цели для будущей работы. Семинар высоко ценят десятый.

Андриус Дульскис,
менеджер по продажам ЗАО „Адамполис“ (Стратегическая продажа крупным клиентам)

Koncentruotas, aiškiai dėstytas susitikimas, kurio metu paprastais suprantamais pavyzdžiais iliustruotos situacijos. puikiai pateikiama aktuali tema. Labai gerai suplanuotas laikas paskaitos ir pertraukų leido efektyviau įsisavinti informaciją ir nepervargti.
Sudėtingi sprendimai perteikti lengva ir įdomia forma.
Gavau sprendimus, kuriuos taikysiu jau šį vakarą, ir nuo jų mano profesinė veikla ir asmeninis gyvenimas bus geresnis.

Jolanta Ažondenienė
Skuodo raj. savivaldybės tarybos narė ("Konfliktinių situacijų ir streso valdymas")

Informatyvūs, tikslūs bei aiškūs mokymai įtraukiant visus dalyvaujančius. Daug informacijos bei praktinių pavyzdžių, kuriuos pritaikant komandos vadovavime galima pasiekti teigiamų pokyčių.

Simona Juodviršienė
UAB "Headex" atrankų komandos lyderė ("Vadovavimas pardavimo komandai")

Esu dėkinga už galimybę susipažinti su Jumis, Dariau, bei išgirsti ir sudalyvauti koučingo praktikose. Per dvi dienas jaučiuos kaip perskaičius visą knygą ir dar pati išbandžius praktiškai. Po seminaro galiu pasakyti, kad koučingo sesija, apskritai patys klausimai, o ne patarimų dalinimai turi tikrai didelės galios. Manau, sėkmingai naudojant profesinėje ir asmeninėje srityje tikrai imtų vykti teigiami pokyčiai. Ačių labai už Jūsų laiką, žinias, praktikas, gerą nuotaiką, ir kad dalinatės tuo, ką puikiai išmanote.

Arūnė Jokubauskaitė
UAB "Kelionių akademija" Kauno biuro vadovė ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Ačiū už informatyvius mokymus. Labai džiausiuosi, kad gavau lengvai pritaikomą, struktūrizuotą informaciją. Taip pat labai smagu, kad daugimą naujų žinių pavyko įtvirtinti per praktinius mokymų užsiėmimus.

Arevik Oganian
Lukrecijos labdaros ir paramos fondo paramos skyriaus vadovė ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Мне понравился курс - квалификация эксперта, не перегруженные учебные материалы, настоящая польза, применяя узнанные методы и техники на практике. Я думаю, инвестиция в этот курс окупится с лихвой.

Валдас Дауиотас,
директор ЗАО "Идею секторюс" (Навыки продажи)

Семинар очень понравился. Прекрасная атмосфера и лектор. Самая важная вещь, которую я получил - это практическая польза и ясное направление, по которому надо развиваться. Важно не количество знаний, а как они будут претворены в жизнь. Этот семинар побудил меня "шлифовать" конкретные навыки. Спасибо.

Казимерас Шавейко,
руководитель группы товаров, ЗАО "Эугеста" (Убедительная презентация)

Geriausias dalykas - jauki atmosfera ir praktiniai mokymai. Nėra sausos teorijos. Pagrinde patarimai iš praktikos: kaip geriau derėtis, valdyti ir pasiekti savo tikslų derybose. Pabuvau ir pardavėjas, ir pirkėjas, kas leido palyginti skirtumus.

Simonas Šteinys
UAB "Evopipes Radius" projektų vadovas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Labai patiko mokymai. Patiko ne tik dėstoma medžiaga, metodas, bet ir sukurta aura leidžianti atsipalaiduoti ir laisvai komunikuoti.

Darius Bajarūnas
Eksma Optics, UAB

Открытые семинары - прекрасная возможность перенять опыт от всех участников. Спасибо за превосходную лекцию, полезные знания и положительные эмоции!

Анжелика Партикене,
руководитель по товарам, ЗАО "Линдстром" (Инструменты руководства)

Семинар не только вдохновил, но и пробудил энергию для достижения того, что казалось недостижимым, заставил поменять взгляд на множество вещей, развиваться и стараться полностью избавиться от своих слабых сторон.

Благодаря семинару во мне заново пробудился энтузиазм и энергия. Моя заново рожденная вера в себя, без никаких сомнений поможет мне достичь желаемых результатов в моей трудовой деятельности, и не только там…

Иолита Норбутаите,
АО "Вилькишкю пиенине” (Навыки продажи)

Прекрасный семинар для управляющих работников. Я получила много новых идей, которые я смогу с легкостью применить в своей работе. Мало теории, много практики, очень помогает увидеть свои ошибки. Прекрасный самоанализ, который помогает развивать себя. Спасибо, Дарюс!

Агне Скейвериене
Начальник по продажам, ЗАО "СКП Лангай" (Руководство командой по продажам)

Noriu nuoširdžiai padėkoti už šiuos mokymus, kadangi tikrai paliko įspūdį - tiek pati mokymų struktūra, tiek informacijos gausa ir gebėjimas sudominti. Buvo labai lengva išlaikyti dėmesį ir išsinešu daug naudingos informacijos, kurią pritaikysiu darbe.

Vingailė Vaiškūnaitė
UAB "Headex" atrankų koordinatorė ("Aktyvus pardavimas")

Vieni geriausių mano būtų mokymų. Laikas tiesiog praskriejo, Darius, kad ir online, puikiai visus įtraukė dalyvauti ir tikrai gavau daug naudos. Ačiū ir iki pasimatymo kituose mokymuose.

Remigija Janeliūnė
“Spiečiaus” projekto mokymų dalyvė

Мне понравилось, что содержание курса было очень понятным, а также задания по усвоению. Это был один из тех семинаров, которые не только напоминают о прекрасно известных, но почему-то забытых методах, но и учат множеству новых вещей. Я получила немало ценных знаний. Спасибо!

Юстина Кругловайте,
руководитель проектов, ЗАО "Новамета" (Стратегия и тактика болших продаж)

Мне очень понравилась манера проведения семинара: естественность, манера общения, желание поделиться своими знаниями. Я получила много конкретных советов, которые я смогу применить в своей деятельности.

Иолита Мацкиене,
заведующая отделом по продажам, ЗАО „No Mage Europe“ (Менеджмент в стиле коучинга)

Семинар превзошел все ожидания. Я надеялась понять, что такое коучинг и хочу ли я связать свое будущее с этой областью деятельности. Во время семинара я нашла решения самых наболевших проблем. Сейчас я имею ясный план действий, т.е. даже учебные сеансы коучинга были очень полезные. Я очень жалею, что не посетила такой семинар раньше. Это первый семинар, которому я даю 11 баллов из 10-и и рекомендую каждому.

Оксана Буховская,
глава отдела обслуживания клиентов, ЗАО "4finance“ (Менеджмент в стиле коучинга)

Patiko: paprastumas, konkretumas, praktinės užduotys, pavyzdžiai (realių situacijų, galimų sprendimų būdų), pozityvūs komentarai apie tai, kaip mums sekėsi. Draugiška aplinka užtikrino dalinimąsi patirtimis ir sunkumais - tai irgi labai šaunu.
Nepatiko: per trumpai, norėjosi dar.

Jurgita Jokubauskienė
Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Malonu stebėti, kaip komanda keičiasi per tokį trumpą periodą. Vieną dieną žali viščiukai ir kitą dieną derybininkai, kurie gali atstovėti įmonės interesus.

Dergilė Černiauskienė
UAB "Neoparta" direktorė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Я не заметил, как прошло время. Это означает, что интересно, привлекать, привлекать. Вопросы, ответы, четкие, легко понять примеры. Обучение контента актуальность и достоверность информации, и любой другой супер! Спасибо.

Повилас Гецевичиус,
pуководитель продаж ЗАО „Витареста“ (Навыки продажи)

Превосходный семинар, на котором я получил много информации, советов и замечаний. Участники обсудили ситуации, с которыми они сталкиваются каждый день и получили множество советов, которые будут использованы на практике. Я надеюсь, что полученные знания помогут мне заключить много новых контрактов.

Миндаугас Рачас,
руководитель проектов, ЗАО "Валумина" (Навыки ведения переговоров)

Nuos-ta-bu! Geriausi mokymai ever! P.S. Padėjo išlipti iš komforto zonos, būti išgirstai.

Alina Belova
UAB "Headex" atrankų koordinatorė ("Aktyvus pardavimas")

Перед семинаром я была на сто процентов уверена, что мои презентации близки к совершенству. Увы, уже в течение первого часа, я получила холодный душ, после чего в голове у меня была лишь всего одна мысль - "что же будет дальше" и "сумею ли я". Но все материалы, обучение и практика, полученная во время семинара, кардинально изменила мое мировоззрение и навыки подготовки презентаций. Большое спасибо вам, Дарюс.

Эдита Сапеляускиене,
Директор маркетинга, ЗАО "Ютрикс" (Убедительная презентация)

Glaustas ir aiškus informacijos pateikimas. Labai patiko praktiniai užsiėmai, kurie padėjo pagilinti teorines žinias.
Maža grupė leido gauti daugiau informacijos apie mano asmenines problemas, susijusias su įmonės procesais ir jų valdymu.

Marius Bieliauskas
UAB "Pando Moto" COO ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Ačiū už: 1. galimybę paaugti; 2. apgalvotą kiekvieną mokymų detalę (vieta, kavos pertraukos, pietūs, mokymų laiko paskirstymas tarp teorijos pateikimo ir praktikos); 3. daug praktikos duoda šiek tiek streso, bet tai yra vienintelis būdas išbandyti ir patobulėti; 4. už pokytį - ne tik mano, bet ir visų dalyvių: tai puikiai iliustruoja mūsų praktika dviejų dienų laikotarpyje.

Evelina Miselienė
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, projektų vadovė ("Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas")

Професионально, практично, полезно. Верю, что это поможет повысить наши продажи. Спасибо, Дарюс, что ты нам помог стать лучшими!

Лина Сакалауске
UAB "AD Baltic" Менеджер маркетинга ("Навыки продажи")

Buvau labai didelis psimistas apie koučingą, bet supratau, kad tai ne raketų mokslas ir puikus įrankis tiek kitiems, tiek sau padėti siekti ambicingų tikslų ir svajonių.

Tadas Jeršovas
UAB "Lukla" direktorius ("Vadovavimas koučingo stiliumi")

Я в первый раз участвовал в семинаре, где участники так сильно втянуты в разрешение практических задач. Кроме того, в первый раз я чувствовал, как стресс, бывший в начале семинара, почти исчез в конце. Не каждый ведущий имеет такую способность "переломить" участников.

Мантас Галинис,
Глава развития предприятия, ЗАО "Чели аутоматизуото проектавимо системос" (Убедительная презентация)

Profesionalus seminaras, naudojama daug praktikos. Lektorius įtraukia į diskusijas visus dalyvius, skiria daug dėmesio kiekvienam užduotam klausimui. Super, ačiū!

Arūnas Masalis
UAB "AV Projektai" pirkimų vadybininkas ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Семинар оставил отличное впечятление. Дариус способен вдохновить на достижение того, что кажется не возможным. Множество полезных вещей, которые можно использовать как на работе так и в личной жизне.

Юргита Пипирайте
AS "VIASAT" Специалист по рекрутингу и обучениям ("Навыки эффективного руководства")

Pirmas įspūdis, kilęs "Pardavimų formulėje 2023", pasiteisino 100 proc. ir labai džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti seminare. Daug informacijos, daug praktikos, daug praktinių pavyzdžių. Taikysiu jau nuo rytojaus.

Gabija Čivilienė
Bekro Chemie GmbH & Co.KG pardavimų vadybininkė ("Aktyvus pardavimas")

Seminaras patiko. Neperkrautas ilgomis nuobodžiomis teorijomis. Vedėjas buvo profesionalus. Daug diskusijų, kurios davė papildomų žinių, minčių. Praktinės užduotys skatino labai įsitraukti į seminarą. Seminare paliestos temos aktualios. Didžiąją dalį informacijos galiu pritaikyti iškart savo darbe. Stengsiuosi naudoti įgytas žinias ir pritaikyti savo praktikoje. Seminarą vertinu labai gerai.

Karolis Tekorius
UAB "Vilpra" Vilniaus atstovybės vadovas ("Efektyvus vadovavimas")

Saulės spindulys! Jau laukiu akimirkos, kada galėsiu panaudoti gautas žinias. Gauta informacija yra labai naudinga - idėjų lietus.

Živilė Adomonytė
UAB "Dayten" projektų vadovė ("Aktyvus pardavimas")

Labai efektingi mokymai, išsamūs ir pilni naujovių tiek naujiems, tiek patyrusiems vadovams. Galimybė įgauti patirties tiek iš senų vilkų, tiek iš pasakojamų istorijų. Būtinai panaudosiu ir pritaikysiu visus išmoktus ir sužinotus dalykus savo darbe.

Mantas Raulinavičius
UAB "Neoparta" sandėlio vadovas ("Efektyvus vadovavimas")

Džiaugiuosi sudalyvavęs seminare, gavau gerų patarimų, metodikų ir kolegų patirčių. Taip pat galimybę praktiškai panaudoti pasiūlytas metodikas bei puikių patarimų ir pasiūlymų. Turėjau galimybę peržvelgti ir kritiškai įsivertinti savo taikomą praktiką.

Marius Vybornas
UAB "Trelo" serviso vadovas

Seminaras buvo ypatingai įdomus. Suteikė didžiulį suvokimą savo klaidų, kurias darau kaip vadovas. Seminaras labai motyvuojantis, atsirado noras keisti požiūrį į darbą, į darbuotojus. Informacija buvo pateikta labai suprantamai ir aiškiai.

Laura Dragūnienė
UAB "Litradės mažmena" regiono vadovė ("Efektyvus vadovavimas")

Nuoširdus ačiū, Dariau, kad padėjote sužinoti daug naujų derybinių technikų ir sudėlioti aiškų derybų planą. O gyvos situacijos padėjo tai įsisavinti.

Vaida Aužbikavičienė
UAB "KSDS" pardavimų vadybininkė ("Derybų vedimo įgūdžiai")

Семинар действительно понравился, и я даже бы сказала - превзошел мои ожидания. Я получила много хороших идей, которые я применю уже со следующего понедельника! Я верю, что это изменит качество работы и результаты, как мои собственные, так и моих подчиненных!

Индроне Паслаускайте - Афанасьева
Глава обслуживания клиентов в Прибалтийском регионе, ЗАО "Монету намай" (Руководство командой по продажам)

Labai žmogiškas charizmatiškas lektorius. Mokymai buvo labai lengvai suprantami. Nepergrūsta informacijos, paliesti svarbūs niuansai.

Marynas Beiga
UAB "ESSVE Lietuva" klientų aptarnavimo vadybininkas ("Profesonalus klientų aptarnavimas")