Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„Svarbiausi vadovo įgūdžiai“


Sveiki,

 

Vaikučiams prasidėjo mokslo metai, o tėveliams lenktynės dėl metinių premijų.

Kurie įgūdžiai galėtų labiausiai nulemti, kiek uždirbsite Jūs ar Jūsų vadovaujamas skyrius 2014-ais metais?

 

Jei dirbate dinamiškoje verslo aplinkoje, yra mažiausiai trys gebėjimai, kuriuos sustiprinus, jau artimiausiu metu galima tikėtis pokyčių rezultatuose. Nebent Jūs tikite, kad rezultatai nuo Jūsų nepriklauso?

 

Gerbiu Jūsų pasirinkimą, o visus kitus kviečiu nedelsti ir jau dabar registruotis dalyvavimui svarbiausių įgūdžių lavinimo seminaruose:

 

"Vadovavimas pardavimo komandai" - tai pagrindinis seminaras pardavimo skyrių vadovams. Jame sužinosite, kaip pardavimo skyrių paversti efektyviausia pinigų gamybos mašina. Įvaldysite pardavėjų atrankos metodiką, kurios dėka per 3 minutes atpažinsite "nugalėtojus" ir apsisaugosite nuo "nevykėlių". Esu tikras, kad šią metodiką mielai pritaikysite ir esamiems pardavėjams įvertinti. Išmoksite kelti tikslus taip, kad pardavėjai mielai jų siektų ir žinosite, kaip nuolat palaikyti jų vidinės motyvacijos "ugnelę".

 

"Derybų įgūdžiai pardavimuose" - čia negirdėsite teorinės paskaitos apie derybas, o būsite verčiami aktyviai derėtis, taikant tyrimais paremtas efektyvių derybų technikas. Mažoje grupėje treniruočių pagalba išmoksite laimėti didesnį kiekį derybų. Registraciją užbaigsime kitą savaitę, todėl paskubėkite.

 

"Vadovavimas koučingo stiliumi" - į šį seminarą priimame tik tuos vadovus, kurie tiki, kad jų pavaldiniai turi daug neišnaudoto potencialo. Vadovai aiškiai suvoks kas yra koučingas ir įvaldys keliolika koučingo technikų, kurios skiria profesionalus nuo mėgėjų. Dalyvavusius seminare "Vadovavimo įrankiai" bei į šį seminarą priimsime su 100 EUR nuolaida nuo galiojančios kainos.

 

Šiuose seminaruose, siekdami maksimalaus efektyvumo, dalyvių skaičių ribojame iki 12. Paskubėkite registruotis.

 

Turite klausimų? Nedvejodami skambinkite 8 609 97856 arba rašykite adresu info@lyderyste.lt

 

Iki susitikimo,

 

Darius Čibonis

REKOMENDUOJAMAS SEMINARAS: Vadovavimas koučingo stiliumi
REGISTRUOKITĖS