Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„Trys svarbiausi įgūdžiai“


Sveiki,

 

Vaikučiams prasidėjo mokslo metai, o tėveliams lenktynės dėl metinių premijų.

Kurie įgūdžiai galėtų labiausiai nulemti, kiek uždirbsite Jūs ar Jūsų vadovaujamas skyrius 2014-ais metais?

 

Jei dirbate dinamiškoje verslo aplinkoje, yra mažiausiai trys gebėjimai, kuriuos sustiprinus, jau artimiausiu metu galima tikėtis pokyčių rezultatuose. Nebent Jūs tikite, kad rezultatai nuo Jūsų nepriklauso?

 

Gerbiu Jūsų pasirinkimą, o visus kitus kviečiu nedelsti ir jau šį mėnesį dalyvauti svarbiausių įgūdžių lavinimo seminaruose:

 

"Derybų įgūdžiai pardavimuose" - čia negirdėsite teorinės paskaitos apie derybas, o būsite verčiami aktyviai derėtis, taikant tyrimais paremtas efektyvių derybų technikas. Mažoje grupėje treniruočių pagalba išmoksite laimėti didesnį kiekį derybų. Registraciją užbaigsime kitą savaitę, todėl paskubėkite.

 

"Įtaigaus prezentavimo įgūdžiai" - venkite šio seminaro, jei Jus nupurto mintis apie viešą kalbėjimą prieš video kamerą ir Jūs nenorite šito keisti. O tie, kas išdrįs dalyvauti - per dvi dienas tiek kartų prezentuos prieš auditoriją, kad po seminaro galės laisvai kalbėti bet kokia tema net su reikliausiais klausytojais. Šį seminarą organizuojame tik 1 kartą per pusmetį, todėl nedvejokite registruotis dabar.

 

"Vadovavimas koučingo stiliumi" - į šį seminarą priimame tik tuos vadovus, kurie tiki, kad jų pavaldiniai turi daug neišnaudoto potencialo. Vadovai aiškiai suvoks kas yra koučingas ir įvaldys keliolika koučingo technikų, kurios skiria profesionalus nuo mėgėjų. Dalyvavusius seminare "Vadovavimo įrankiai" į šį seminarą priimsime su 100 EUR nuolaida.

 

Šiuose seminaruose, siekdami maksimalaus efektyvumo, dalyvių skaičių ribojame iki 12. Paskubėkite registruotis.

 

Turite klausimų? Nedvejodami skambinkite 8 609 97856 arba rašykite adresu info@lyderyste.lt

 

Iki susitikimo,

 

Darius Čibonis