Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„Swedbank dalyvių atsiliepimai“


Mokymai buvo naudingi. Sužinojau naujų „gudrybių“. Atsinaujino turėtos žinios. Ačiū!

Buvo mokymai geri

Apsakyti negali

Pardavimai bus geri

Bankas jau naujam kely.

AB "Swedbank" Privačių klientų vadybininkė

 

Seminaras man buvo naudingas. Gavau papildomų žinių, kaip prisikviesti klientą, kad jis ateitų pas mane. Labiau mokėsiu aiškintis kliento poreikius, išsklaidyti kliento abejones. Ir aš manau, kad Jūsų seminaras man padės geriau bendrauti su klientais, palaikyti su jais ilgalaikius santykius ir padidins pardavimus. Ačiū!

AB "Swedbank" Privačių klientų vadybininkė

 

 

Seminaras praėjo puikiai, paliko pilnumo jausmą, kad tai suteiks naudos pardavimuose. Jau nuo pat pradžių pajutau skirtumą gerąja prasme ir kitų susitikimų, mokymų. Suprantu, kad dabar nuo manęs viskas priklauso.

AB "Swedbank" Privačių klientų vadybininkė

 

 

Labai ačiū, pasikroviau tikrai gera energija. Nuostabus treneris, įkvepiantis dirbti ir... parduoti. Supranti, kad tu gali padaryti tai daug geriau, su nauda darbdaviui ir gerove klientui.

AB „Swedbank“ Privačių klientų vadybininkė

 

Seminaras praėjo sklandžiai, neprailgo ir buvo įdomu J Pasiėmiau ne vieną gerą ir naudingą idėją, kurią tikiuosi perduoti ir kitiems padalinių darbuotojams. Na, o susitikimo scenarijaus „nupiešimo“ idėją galima panaudoti absoliučiai visur (ir darbe, ir asmeniniame gyvenime).

AB „Swedbank“ Projektų vadovė

 

Įdomus seminaras, daug įdomių minčių ir idėjų. Mano, manymu pravers ateityje. Iš kitų seminarų išsiskyrė tuo, kad informacijos pateikimas ne skaidrių ar „sausos“ teorijos pateikimas, o atviras ir paprastas bendravimas.

AB „Swedbank“ Asmeninė vadybininkė

 

Sveikintina, kad naudojama rašymo technika, praktinės užduotys, kurių metu įtraukiami visi dalyviai. Imponuoja, kad remiamasi gyvenimiška patirtimi, o ne vien knygų teorija. Ačiū!

AB „Swedbank“ Vadovė

 

www.swedbank.lt

 

 

Dar daugiau atsiliepimų apie organizuojamus seminarus galite rasti čia.