Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„Keturi vadovo košmarai“


Artėja 2015 metų finišas, daugeliui dar ne vėlu įvykdyti 2015 metų pardavimo planus. Tačiau yra keletas trukdžių, kurių nepašalinus metinės premijos gali likti neišmokėtos.

 

Konsultuodamas verslo klientus pastebėjau, kad įmonės, kurių vadybininkai aktyviai parduoda prekes ir paslaugas, kenčia dėl tokių problemų:

 

  • per mažas vadybininkų aktyvumas
  • daugelis ne aktyviai pardavinėja, o aptarnauja besikreipiančius klientus
  • pagrindinis dėmesys skiriamas ne didžiausią potencialą turintiems klientams, o tiems, su kuriais lengviausia bendrauti
  • pardavinėjama ne vertė, o žema kaina

 

Dėl šių priežasčių net ir pačios šauniausios strategijos lieka neįgyvendintos, veltui išmokami didžiuliai atlyginimai pardavėjams ir sugaištami tūkstančiai valandų brangaus vadovų laiko.

 

Jei aukščiau minėtos problemos Jums aktualios ir norėtumėte atsikratyti jų visiems laikams, kviečiu pasinaudoti unikalia galimybe ir dalyvauti atvirame seminare "Aktyvių pardavimų įgūdžiai". Seminaro metu bus pateikti konkretūs konkrečių problemų sprendimai. Seminaro programą užgrūdino 20 metų patirties, parduodant brangiausias prekes ir paslaugas ir dvi ekonominės krizės. Seminarą geriausiai įvertino šimtai reikliausių jo dalyvių, prie kurių maloniai kviečiu prisijungti ir Jus.

 

Jums pelnytai gali kilti klausimas - ar įmanoma per dvi dienas tiek daug išmokti? Atvykite ir Jūs patys įsitikinsite. Esu pasirengęs savo žodžius paremti garantijos įsipareigojimu: jei seminaras nepateisins Jūsų lūkesčių, grąžinsiu Jūsų sumokėtus pinigus per 3 dienas ir neužduosiu klausimų.

 

KADA: artimiausias seminaras "Aktyvių pardavimų įgūdžiai" vyks 2015 m. lapkričio mėn. 26 - 27 d. Vilniuje

 

KAIP REGISTRUOTIS: pasinaudokite registracijos funkcija seminaro programoje, arba tiesiog parašykite man adresu info@lyderyste.lt

 

SUTAUPYKITE 150 EUR registruodami tris darbuotojus iš vienos įmonės.

 

Iki susitikimo, Darius Čibonis