Dariaus Čibonio pardavimų mokymai

„3 sėkmingų derybininkų įpročiai“


Žemiau rasite keleta paprastų ir praktiškų patarimų, kurie gali sustiprinti Jūsų pozicijas jau artimiausiose derybose.

 

Britų kompanija "Huthwaite International" atliko didžiulį tyrimą, kurio metu stebėjo kelis tūkstančius derybininkų derybų metu. Tyrimas padėjo nustatyti, kurie įgūdžiai ir įpročiai skiria stiprius derybininkus nuo prastų ir vidutinių. Čia trumpai pristatysiu keletą jų:

 

  • Pirmas - stiprūs derybininkai pirmi pasiūlo susitikimo eigą, tuo būdu laimėdami derybų iniciatyvą joms dar neįsibėgėjus. Juk pagal kieno taisykles vyksta žaidimas - to ir iniciatyva. 

 

  • Antras ir bene, svarbiausias - geri derybininkai niekad patys neužsimena apie nuolaidas, o prasti ir vidutiniai nuo to pradeda derybas. Tai tas pats, kaip mūšį pradėti nuo pasidavimo. Atsisakykite šio įpročio, ir vien tai padidins vidutinį Jūsų sandorių pelningumą.  Devynios iš dešimt derybų turi galimybę baigtis abiejų šalių pergale. Tai procesas, kuriame neprivalo būti pralaimėjusių.

 

  • Trečias - geri derybininkai tiki, kad efektyvios derybos pagrįstos abipusiai naudingais mainais. Todėl už kiekvieną, net mažiausią nuolaidą jie reikalauja papildomos naudos sau. Tai gali būti palankesnės apmokėjimo ar prekių pristatymo sąlygos, didesni perkami kiekiai ar kiti derybininkui naudingi dalykai.

 

Deja, skaitydamas geresniu derybininku netapsi, kadangi skaitymas neformuoja įgūdžių. Noriu Jums pasiūlyti taupyti laiką ir pinigus, todėl kviečiu dalyvauti praktiniame seminare “Derybų vedimo įgūdžiai”. Tai laiko ir reikliausių klientų patikrintas seminaras, kurio metu mažoje grupėje treniruosimės laimėti didesnį skaičių derybų, laimėti taip, kad neliktų pralaimėjusių. Seminare analizuosime Jūsų elgesį derybų metu pagal dvylika objektyvių elgesio indikatorių. Po seminaro galėsite profesionaliau vertinti savo ir kitų derybinius įgūdžius bei turėsite reikiamus  įrankius tolimesniai saviugdai.

 

Jūs tikriausiai jau esate dalyvavę mokymuose. Galbūt kartą – kitą Jums yra tekę ir nusivilti. Jei turite abejonių, ar bus tikrai naudinga, aš norėčiau jas išsklaidyti. Jei to nepadarys kitų dalyvių atsiliepimai, galbūt Jums patiks mano garantijos įsipareigojimas? Jei nuspręsite, kad seminaras nepateisino Jūsų lūkesčių, gražinsiu Jūsų pinigus per 3 dienas ir neužduosiu klausimų.

 

Jei turite klausimų ar abejonių, nedvejodami skambinkite numeriu 8 610 67 678 arba rašykite adresu info@lyderyste.lt

 

Iki susitikimo seminare arba derybose,

 

Darius Čibonis